Jennifer Lopez rezignovala na diety. Místo toho si radši dává pořádně do těla

Zdroj: Shutterstock

Jennifer Lopez je americká herečka, zpěvačka a také velmi krásná žena. V 53 letech vzbuzuje svou úžasnou postavou nejen závist, ale také spoustu otazníků. Pojďme se společně podívat, v čem konkrétně spočívá tajemství jejího božského těla. Nemusíte se obávat, drastické diety za ním zřejmě nejsou.

Zpěvačka, herečka, módní návrhářka — tím vším je Jennifer Lopez. Ačkoliv už před pár lety oslavila padesátku, její postava a tvář tomu ani trochu neodpovídají. V čem ale tkví tajemství mladistvého vzhledu?

S dietami už skončila

Jak lze předpokládat, Lopez otestovala během svého života řadu diet. Podle webu Pop Sugar vyzkoušela například 10denní výzvu bez cukrů a bez sacharidů, což rozhodně není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát.

Dále se snažila jíst velmi efektivně, tedy preferovala potraviny, které jsou bohaté na živiny a bílkoviny. Nyní to ale vypadá, že urputnému hlídání je dávno konec. V talkshow Drew Barrymore to na zpěvačku prásknul její manžel Ben Affleck.

„Jennifer prostě jí, co chce,“ řekl americký herec. „Co chce – pizzu, sušenky, zmrzlinu,“ prozradil Affleck. Jeho tvrzení potvrzuje i fakt, že jeho i zpěvačku načapali papparazzi několikrát i v rychlém občerstvení.

Cvičí každý den nejméně hodinu

Striktní dodržování jídelníčku tedy jejím tajemstvím nebude. Své občasné zhřešení dokáže herečka velmi dobře kompenzovat, a to pravidelným a náročným cvičením, které je její velkou vášní.

Jak uvedl americký web Marca, Jennifer cvičí každé ráno, a to bez ohledu na to, jak náročný má potom program. A není to žádná „rychlovka“. Její rutina jí zabere kolem hodiny. Nechybí při ní dřepy s medicinbalem a také všeobecně nenáviděný plank. Součástí cvičení je také zvedání činek a výpady nohou.

„Cvičit s ní je pozoruhodné, protože je tak pracovitá a má tak dobrý přístup,“ řekla US Magazine trenérka celebrit Tracy Anderson. Jennifer tedy zřejmě umí.

Důležitá je i psychická pohoda

Cvičením ale ráno interpretce hitu Jenny From The Block rozhodně nekončí. Následně herečka věnuje několik minut meditaci a modlitbě. „Jen se připravte na den se správnými úmysly a myšlenkami,“ prozradila svým instagramovým sledujícím podle webu Marca zpěvačka.

Právě dobré naladění a odpočinek jsou neodmyslitelnými součástmi jejího života, ačkoliv tomu tak dříve nebývalo. Webu US Magazine se Lopez kdysi svěřila, že na začátku své kariéry spala jen 3 až 5 hodin denně a byla přesvědčená, že jí to stačí.

Její tělo jí ale brzy vystavilo stopku a ona prožila svůj první panický záchvat způsobený vyčerpáním. Od té doby už si dává pořádný pozor na to, aby věnovala spánku dostatek času. Ona sama je pak živoucím důkazem, že tato kombinace pohybu, odpočinku a pozitivní mysli zkrátka funguje.

Zdroj: Pop Sugar, Marca, US Magazine, Hello Magazine

Autor: Markéta Mladá

Přidat na Seznam.cz