Lucie Benešová ukázala, jak vaří, když někam pospíchá. I rychlé jídlo vypadá na pekáči skvěle

Zdroj: Nextfoto

Jako maminka a manželka se umí Lucie Benešová pořádně ohánět také v kuchyni. Že je vynikající herečkou, dokázala fanouškům už několikrát, na své sociální síti se ale také pravidelně chlubí chutnými recepty. Tentokrát předvedla pekáč s kuřecími stehny, bramborami a zeleninou.

Někdy člověk musí uvařit, i když na to nemá zrovna moc času. V takovém případě se hodí jednoduché recepty, na které je Lucie mistr.

Nedávno předvedla svým sledujícím, jak si během pár minut připraví lahodný francouzský slaný koláč. Nějaký čas předtím zase ukázala, že umí v kuchyni skvěle zužitkovat i dýni.

I tentokrát hrála zelenina při jejím vaření jednu z hlavních rolí. A to společně s kuřecím masem. A i když to podle slov herečky byla rychlovka, jídlo vypadá lahodně. Přitom je recept tak snadný.

Všechno do jednoho pekáče

Když Lucie nestíhá, vždy má v rukávu nějaký recept, u kterého nemusí trávit moc času prací. Stačilo jí deset minut na to, aby do hrnce hodila kuřecí stehna, pár očištěných brambor, mrkev a bylinky.

„Všechno jsem to tam namrskala, zalila to vodou a trochou vína a pekla jsem to zakryté zhruba hodinu,“ poradila sledujícím na svém instagramu s tím, že potom jídlo dopékala ještě 10 minut odkryté, aby měla stehýnka křupavou kůrčičku.

Každý to někdy zažil

Zatímco se jídlo peklo, měla Lucie hodinu na to, aby poklidila v kuchyni a připravila se k odchodu z domu. Jak se zdá, někdy to zažil každý z nás. V komentářích se totiž lidé shodují na tom, že něco podobného doma také občas uvaří.

„I syrové to vypadá moc dobře,“ chválí Lucii jeden z jejích fanoušků. Další podotýká, že on osobně by přidal ještě celer, jinak ale doma dělá brambory s masem úplně stejně.

„Děkuji za inspiraci, už je to v troubě,“ doplnil pak někdo. Lucie tak na sebe může být hrdá. Nejenže uvařila své rodině, během rychlého oběda zvládla ještě řadu dalších věcí. Zároveň také dodala inspiraci na zdravý, rychlý a chutný oběd několika sledujícím.

Zdroj: OnlyU, Jíme to, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz