Horoskop: Česká hospoda, nebo indická restaurace? Každé znamení má jiné chutě

Zdroj: Shutterstock

Chystáte se na první rande, ale nevíte, kam vašeho partnera pozvat na jídlo? V takovém případě je dobré se zaměřit na to, v jakém se narodil znamení. Řada lidí totiž ocení novinky a ráda vyzkouší něco, co předtím nikdy nejedla, není ale zaručené, že se bude jednat o úspěch.

Podle horoskopu se dá přitom snadno určit, kam byste měli člověka vzít, aby si pochutnal. Jednotlivá znamení totiž milují různé kuchyně. Zatímco někdo dá přednost typickému guláši se šesti, jiný si dá raději sushi. A platí to i pro ty, kteří ještě neměli možnost taková jídla vyzkoušet.

Pokud člověk žije na vesnici a do velkého města zavítá jednou za uherský rok, nemá asi příliš možností vyzkoušet si některá jídla. I tak jsou ale jeho chuťové pohárky předurčeny k tomu, aby se zamilovaly, jakmile pokrm poprvé ochutnají. Jak tedy nejraději jedí jednotlivá znamení?

Štír a Lev milují českou klasiku

Štír a Lev jsou dvě znamení, která měla možnost ochutnat už kdeco, ale nakonec se vždy vrátila k tomu, co je jim nejblíže. Zásadně dávají přednost venkovským hospodám, které je nikdy nezklamou. Na Lva tu totiž čeká guláš se šesti a na Štíra dokonalá svíčková.

Kozoroh a Beran neodolají indické kuchyni

Jak jednou ochutnali, věděli, že už nikdy nenajdou nic lepšího. Kozorohové a Berani jsou lidé s láskou ke kořeněným a ostrým jídlům, ale zároveň i výrazným chutím a omáčkám. To všechno spojuje indická kuchyně provoněná kari kořením a vůní čerstvě pečeného indického chleba.

Pizza, gnocchi, rizoto. Panna a Váhy v tom mají jasno

Když se jich někdo zeptá, co chtějí objednat, hned zakřičí, že jedině pizzu. Nad jídelníčkem italské restaurace ale pak sedí hodinu, protože si nedovedou vybrat. Lidé narození ve znamení Panny a Vah totiž milují všechno, co pochází od Italů. Někdy tak jejich rozhodnutí skončí třeba i vynikajícím rizotem nebo těstovinami.

Blíženci a Vondáři znají každou čínu v republice

Čínská restaurace je v Praze na každém kroku a i v dalších městech je jich plno. A to oceňují především Blíženci a Vodnáři. Ti se totiž nemohou kung-paa nabažit. Někdy dají přednost studené kuchyni a zvolí sushi, sem tam si dají i čínské nudle se zeleninou. Hlavní je, že je to čína.

Střelec a Ryby zajdou rádi na pořádný burger

Střelci a Ryby milují hamburgery, přesmažené hranolky a maso v pálivé omáčce. Proto jsou pro ně fastfoody místem, kde se scházejí velmi často. Ačkoli to není zdravé, oni si jednoduše nemohou pomoci. I když se to možná nezdá jako nejlepší místo na první rande, pokud vyrážíte ven s jedním z těchto znamení, věřte nám, že to ocení.

Vietnamská kuchyně je pro Raka s Býkem dokonalá

Závěrem jsou tu Rak s Býkem, kteří milují kuchyni vietnamskou. Rádi kombinují čerstvé bylinky se sladkokyselými omáčkami a rýžovými nudlemi, jarních závitků se nemohou nabažit. A když je někdo zve na čínu, marně se snaží vysvětlit, že mezi Bún bò Nam Bô a kuřecími nudlemi s houbami je pořádný rozdíl.

Zdroj: Asian food network, Times of India, Taste of home, Oriental

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz