Charlotte Štiková výrazně zhubla, vnadami ale provokuje stále. Ještě ji čeká operace

Zdroj: Profimedia

Charlotte Štikové se podařilo něco neuvěřitelného. Během krátké doby zhubla 40 kilogramů. Ačkoliv její matka Monika Binias její hubnutí spíše hanila, Charlotte jí na svém instagramu denně ukazuje, jak moc se mýlila. Prezentace jejích obdivuhodných výsledků je však někdy až za hranicí dobrého vkusu.

Charlotte patřila vždy mezi silnější dívky. Pak si ale řekla dost a začala hubnout. Všichni ji ve snažení podporovali, až na její vlastní matku Moniku Binias.

Za ztrátu váhy vděčí posilování i úpravě stravy

Ta dceru na svém instagramu spíše pomlouvala, dokonce uvedla, že Charlotte prodělala podvázání žaludku. Ta však informaci zcela vyloučila.

„Byla to hlavně strava. Před tím jsem jedla docela velké porce a teď jsem to zmenšila a jím vícekrát. Také cvičím, chodím do posilovny,“ svěřila se nedávno deníku Super.cz.

Chce ještě odstranit přebytečnou kůži

Ať už byla pravda jakákoliv, důležité jsou výsledky. A ty tedy nejmladší z rodu Štikových má a ráda se s nimi chlubí také na svém instagramu.

„Ještě nemám na některých partiích pevnou kůži, takže se těším, až půjdu na operaci. Další léto bude už úplně o něčem jiném,“ popsala své plány webu ŽivotvČesku.

V úterý zase přidala snímek, na kterém hrají hlavní roli její přednosti. Zřejmě chtěla svým sledujícím dokázat, že o svá výrazná ňadra hubnutím nepřišla.

Je pochopitelné, že se chce svými hubnoucími úspěchy pochlubit. Některé fotografie ale zaujmou ale spíše svou laciností.

Jejím sledujícím to však ani trochu nevadí a pod snímky se to hemží samými komplimenty.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Super.cz

Autor: Markéta Mladá

Přidat na Seznam.cz