Ilona Csáková zhubla díky nízkosacharidovému stravování. Svou fotkou po proměně rozproudila debatu

Zdroj: Profimedia

S váhou to jde u zpěvačky Ilony Csákové z kopce a do kopce. V jednu chvíli ji na veřejnosti vídáme s kily navíc, jindy se zase chlubí štíhlou postavou. Nyní je ale Ilona v perfektní formě a po letech opět dala nadbytečným kilogramům sbohem.

Na sociální síti se pochlubila fotkou, kterou svým sledujícím vyrazila dech. Vypadá na ní perfektně. Jak toho docílila a jak se jí podařilo zhubnout?

Má za sebou desítky diet

Ilona se netají tím, že za svůj život už nějakou tu dietu vyzkoušela. A rozhodně jich nebylo málo, ne každá ale fungovala tak, jak by si představovala.

Ta poslední ale očividně zabrala a Ilona Csáková nyní všem vytřela zrak tím, jak dobře vypadá. Prozradila i svůj recept, jak na ztracená kila.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený 🅘🅛🅞🅝🅐 🅒🅢🅐́🅚🅞🅥🅐́ (@ilonacsakova)

Už během covidu na sobě začala makat

Už během covidového období se Ilona rozhodla, že na sobě začne pracovat. Výrazně přidala na pohybu a každý den začala chodit na procházky.

Na dlouhou procházku, při které našlape 10–12 000 kroků si zpěvačka najde čas každý den, minimálně 2 a půl hodiny tráví na čerstvém vzduchu a nemůže si to vynachválit.

Co jí pomohlo zhubnout?

Hubnutí Ilony Csákové nemohlo zůstat bez povšimnutí. Po výkyvech váhy, kdy jsme ji viděli nešťastnou a oplácanou, je tohle opravdu velká proměna.

A její fanoušci se logicky zajímají, jak se to oblíbené zpěvačce povedlo. O svůj recept na hubnutí se podělila na sociální síti Instagram.

„Často se mě ptáte, jak se mi podařilo shodit těch pár kil. Změnila jsem stravovací návyky. Oblíbila jsem si LC stravu, low carb. Je to strava se sníženým obsahem cukru, bez mouky a lepku,“ vysvětlila u sdílené fotky Ilona.

Změnila vizáž

Ilona prošla proměnou, nejen co se týče ztracených kilogramů, ale zkusila i novou vizáž a všichni se shodují na tom, že je to úplně jiná žena.

Když se dokonce účastnila slovenské show Inkognito, poznat ji nemohly nejen známé osobnosti, ale také diváci u televizních obrazovek.

Na sociální síti se pak strhla debata, kde se sledující shodli na tom, že by známou zpěvačku, která má na svém kontě hity jako Proč mě nikdo nemá rád nebo Láska je láska, málem nepoznali.

Zdroj: Blesk.cz, Super.cz, aplausin.cz, Instagram

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz