Besky si plní své gastronomické sny. Bojí se však, že ze stresu zase přibere

Zdroj: Profimedia

Veronika Dinišová, známější pod přezdívkou Besky, loni v listopadu zvítězila v soutěži MasterChef Česko. Byl to tehdy její velký sen, po jeho splnění ale rozhodně nezahálí a plní si i řadu dalších. V posledních měsících se věnovala především přípravám své nové kuchařky. Ta je konečně venku a Besky za to projevila velký vděk jednomu konkrétnímu člověku. Kuchařka totiž vyšla ve spolupráci se Zdeňkem Pohlreichem.

„Imperial. Hotel, který nejen v Praze zná snad každý. A to i díky restauraci, která se tam nachází. Já jsem do ní chodila kdysi také. Kdyby mi tehdy před pár roky někdo řekl, že přijde čas, kdy tu budu s Pohlreichem křtít svou knihu, co bych si asi pomyslela?“ napsala vítězka MasterChefa na svém instagramu.

Ačkoli před časem by to považovala za vtip, dnes je to skutečností. A ona je nejen Zdeňku Pohlreichovi vděčná za to, že se jí podařilo něčeho takového docílit. Na sociální síti tak z celého srdce poděkovala za příležitost, kterou dostala.

Stále tomu nevěřím

Ze svého velkého úspěchu je Besky stále nadšená, na druhou stranu přiznává, že ještě tak úplně neuvěřila tomu, že je to skutečně reálné.

„Děkuji. Životu, lidem, okolnostem, které mě dostaly až sem. Dnešní den byl pomyslným životním milníkem a ukázkou toho, že nebe může být i na zemi,“ napsala k příspěvku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený BESKY (@besky.vero)

Besky se sice raduje z vydání vlastní kuchařky, s mnoha věcmi má ještě stále plné ruce práce. V současné době totiž také začíná na TV Nova v rámci víkendové Snídaně s Novou show, během které budou mít fanoušci možnost s Besky vařit v přímém přenosu.

„Bude to úplně jiné, protože to bude živý vstup, a to je pro mě nové. Připravuji se na to hlavně psychicky, protože reálně nevím, co od toho čekat,“ svěřila se Besky pro Super. Bojí se také toho, že ze stresu přibere, jako se jí to stalo i před soutěží MasterChef Česko.

Svět gastronomie je boj

Besky je na své výkony v showbyznysu a ve světě gastronomie hrdá. O to více, protože si uvědomuje, jaký boj to celé vlastně je. Podle jejích slov je totiž obor spíše mužská záležitost a ona jako žena neměla vůbec snadné se prosadit.

„Taková Nigella Lawson, to je prostě bohyně jídla, a to je, co tu chybí. Ukázat lidem, že se mohou dobře najíst. A pořádně si to přitom užít v rámci té ženskosti,“ odkazuje podle Reflexu Besky na britskou novinářku a kuchařku.

Nyní má Besky několik velkých snů. Mít svůj vlastní pořad, což se jí částečně díky Snídani s Novou podařilo, ona ale míří výš.

Navíc by si chtěla jednou otevřít vlastní restauraci. To je zase sen, kterého se alespoň dočasně vzdala. Jednou na něj ale řada možná přijde.

Zdroj: Instagram, Reflex, Super

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz