Tereza Ramba se kvůli dětem vzdala veganství. Jejich nemoci s nimi silně prožívá

Zdroj: Nextfoto

Ještě před několika lety byla Tereza Ramba zarytou vegankou. Pak ale přišlo těhotenství a její chutě se změnily. A od té doby prý herečka sní úplně všechno a masu ani mléčným výrobkům se nevyhýbá.

První dítě se narodilo Tereze na podzim roku 2019. V těhotenství se snažila jíst všechno, aby mohlo miminko sílit a růst. Podle Blesku ale doufala, že se po porodu vrátí k veganství. To nakonec nevyšlo.

„Žeru všechno a žeru strašným způsobem. Jím i červené maso, které jsem nejedla dlouho, a moc mi to chutná,“ vysvětlila v roce 2020. Doplnila, že by ráda životní styl opět změnila, ale nedaří se jí to.

Příchod druhého potomka

V srpnu roku 2021 herečka oznámila, že očekávají s manželem druhé dítě. Že by se tak na jejím stravování něco změnilo, přestalo hrozit úplně. I druhému miminku během těhotenství chtěla maminka dát jen to nejlepší.

„Poslední veganství padlo asi ve třetím měsíci těhotenství. Dostala jsem obrovskou chuť na steak od mámy. Byl výborný a nebyl poslední. Myslím, že není důvod být radikální vegan. Úplně stačí pohlídat si třeba to, jaké maso jíte a jak často,“ říká Tereza v rozhovoru pro Aktuálně.

Nezastavitelné nemoci

Od té doby, co má Tereza Ramba děti, prožívá samozřejmě daleko výrazněji také každou nemoc. A to hlavně proto, že se o své potomky bojí. Loni v září prodělala dvojnásobná maminka covid.

„Máma mi přijela pomoct, když jsme ještě nevěděli, co nám je, takže jsme ji taky obdarovali covidem,“ uvedla tehdy herečka na sociální síti. Výsledkem problémů bylo nakonec mimo jiné to, že Tereza výrazně zhubla.

Covid se sice nakonec přehnal, není tomu ale tak dávno, co musela bojovat Ramba s dalšími problémy. Její děti se nakazily laryngitidou. Naštěstí s odbornou pomocí lékařů nakonec rodina vše překonala. Tereza ale přiznala, že si ona i její děti sáhly na úplné dno.

Zdroj: Blesk, Aktuálně, Kafe

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz