Ewa Farna jedla polskou krabičkovou dietu i jedno jídlo denně. Restaurace si vybírá

Zdroj: Nextfoto

Má od pánbíčka boky jako skříň a za svoje tělo se nestydí. Alespoň takový vzkaz vysílá Ewa Farna světu svými písničkami. V minulosti se několikrát stala terčem kritiky právě kvůli své postavě. A ačkoli tvrdí, že je se sebou spokojená, vyzkoušela dříve nejednu dietu.

Toho, že Ewa výrazně přibrala, si lidé všimli poprvé v roce 2013. Tehdy se dvacetiletá kráska potýkala s problémy a přiznala, že drží polskou krabičkovou dietu. Podařilo se jí také 8 kilogramů shodit, jak později uvedl server Super.

O dva roky později světlo světa spatřila písnička Boky jako skříň, ve které Ewa vzkázala lidem, že se za svou baculatější postavu nestydí. O rok později nicméně přiznala, že má problémy s přejídáním.

Když jsem ve stresu…

„Na rozdíl od jinejch lidí, když mám stres, tak ho zajídám. Akorát to dělám tak, abych neměla čas na to jídlo. Takže jím třeba jednou denně a hodně. Což je teda úplně to nejhorší, co můžu udělat,“ citoval zpěvačku v roce 2016 server Expres.

Tehdy Ewa uvedla, že cvičí, aby se svých boků jako skříň konečně zbavila. Jenomže kila dolů nešla, a v roce 2018 opět prošla Farna obdobím, kdy se do ní kvůli její postavě naváželo mnoho lidí.

Když na internetu zveřejnila svůj tehdejší snídaňový jídelníček obsahující sice ovoce, ale také pečivo, šunku a sýry, web Extra dokonce napsal, že „možná právě proto zpěvačka kyne jako těsto“.

Kritiku snášela těžce, pak přišlo těhotenství

Pro Ewu byla kritika něčím, s čím se musela hodně prát. Pak ale poprvé otěhotněla a pochopila, že své tělo by měla milovat takové, jaké je. Singl Tělo vyšel v roce 2021 a zpěvačka v něm opět ukázala svou statečnou povahu.

Dnes se Farna dietami netrápí. Snaží se vnímat potřeby svého těla, jíst střídmě, ale neupírat si nic, co by měla ráda.

„Já mám doopravdy dobré jídlo ráda. Když jdu něco slavit, tak si potrpím na to, aby to byla fajn restaurace. A když hrajeme někde po České republice, tak si vybírám, jaký podnik navštívíme,“ říká v rozhovoru pro TV Nova.

Podle svých slov má Farna ráda například restauraci Přemka Forejta, má ráda jídla Zdeňka Pohlreicha nebo Radka Kašpárka. „Já tak fandím těm lidem, co umí vařit a baví je to, dělají to ze srdce,“ sdělila.

Zdroj: TV Nova, Jíme to, Extra, Expres, Super

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz