Ewa Farna hubne i bez diet. Snaží se poznat potřeby svého těla

Zdroj: Nextfoto

Zpěvačka Ewa Farna vždy patřila do skupiny žen ,,krev a mlíko“. Díky dietám zažila i několik štíhlých období, která vždy skončila jojo efektem. Mateřství však její pohled na vlastní tělo zcela změnilo.

Byly doby, kdy často slýchávala, že je tlustá a měla by se svou váhou něco dělat. Navenek se tvářila, že jí to nevadí, dokonce si uměla ze sebe udělat legraci. Dokonce nazpívala píseň Mám boky jako skříň, kde si naopak dělala srandu ze štíhlých žen.

Ve skutečnosti ji však kritika její postavy uvnitř sžírala a celkově to pro ni bylo velmi psychicky náročné. V průběhu času se tak snažila dodržovat různé diety, které však měly pouze krátkodobý efekt, hned nato vždy zapracoval jojo efekt.

Díky těhotenství získala obdiv ke svému tělu

Vše změnilo těhotenství mateřství. Zejména po porodu svého druhého dítěte všem doslova vytřela zrak! Nyní vypadá naprosto úchvatně a hubne i bez diet.

Během těhotenství si totiž uvědomila, jak je její tělo úžasné, že dokáže stvořit a odnosit dítě. ,,Získala jsem k tělu obdiv jako nikdy a chci se o něj láskyplně starat a milovat ho takové, jaké je,“ svěřila se časopisu Dieta.

Dle svých slov už diety vůbec neřeší. Stará se o rodinu, přestala řešit, co kdy četla o jídle a cítí se v klidu víc, než kdy dřív. Tvrdí, že právě klid a pohoda mohou za to, že zhubla. Pořízením rodiny si prý splnila sen a teď se už nemusí za ničím dalším honit.

Snaží se poznat potřeby svého těla

Naopak začala více sledovat sebe sama, uspořádala si své priority. Začala se také více zajímat o to, co dělá jejímu tělu dobře, co jí dodává energii a co nikoli.

Snaží se jíst kvalitní potraviny tak, aby byla zdravá, cítila se dobře, měla dostatek energie a líbila se sama sobě i svému muži – kytaristovi své kapely Martinu Chobotovi.

Kromě jídelníčku stojí za jejím plochým bříškem také cvičení a pohyb s dítětem. Snad každá maminka ví, že s příchodem miminka bere její dosavadní život za své.

Starost o děti dá zabrat

Zpěvačka má navíc děti dvě, tudíž má starostí nad hlavu. Děti jí dávají pořádně zabrat a k tomu se ještě musí starat i o domácnost. Ačkoliv má nedostatek energie, cítí se šťastná. Navíc jí zápřah očividně pomáhá k odstranění nadbytečných kilogramů po porodu.

I když se nejspíš nikdy nebude řadit mezi anorektické modelky a bude to pořád holka krev a mlíko, vypadá nyní prostě skvěle. Nezbývá než doufat, že se Ewa Farna ke svému starému způsobu života již nevrátí.

Zdroj: zivotvcesku.cz, kafe.cz, blesk.cz

Autor: Silvie Grulichová

Přidat na Seznam.cz