Tereza Ramba je na kost vyhublá. 10 kilogramů šlo dolů kvůli kolotoči nemocí

Zdroj: Nextfoto

Oblíbená herečka Tereza Ramba, kterou možná znáte pod jejím příjmením za svobodna jako Voříškovou, se vždy pyšnila krásně štíhlou postavou. Nyní je však kost a kůže. Co za tím stojí?

Třiatřicetiletá herečka ještě na karlovarském filmovém festivalu na červeném koberci oslňovala všudypřítomné v sexy šatech s velmi hlubokým výstřihem.

Po sexy kočce ani památky

„Tyhle šaty může mít jenom v mé přítomnosti,“ okomentoval tehdy Matyáš Ramba pro Super.cz sexy model své manželky. A že jí to na galavečeru opravdu slušelo.

Po třech měsících však všechny vyděsila snímkem, na kterém je na kost vyhublá.

Tereza během této krátké doby zhubla neuvěřitelných deset kilogramů, což se na její malé štíhlé postavě samozřejmě projevilo. Nutno však podotknout, že kila shodila nedobrovolně.

Nemoci se střídaly pořád dokola

Celé dva měsíce strávila doma nemocná se svými dětmi. „Střídaly se nám covid, rotaviry, průdušky. Ty dvě děti to chytají od sebe a nikdy nebyly zdravé déle než čtyři dny. Já to samozřejmě chytala od nich,“ vyprávěla herečka pro Super.cz.

Na holičkách ji nechtěla nechat její maminka, která přijela na pomoc, když ještě netušili, co jim je. Bohužel také onemocněla covidem a devět dní jen ležela v posteli.

Tereze nemohl pomoct ani její manžel, který byl tou dobou na velkém festivalu v zahraničí. Musela se tak se svou nemocí a dvěma nemocnými dětmi poprat sama.

Rozhodla se sdílet i méně šťastné chvilky

Jelikož si herečka své soukromí střeží a ze svého rodinného života zveřejňuje jen velmi málo, dlouho přemýšlela, zda si fotografii nenechat jen pro sebe. Fotku, na které je nemocná se svými dětmi, pořídil její otec, když jim jednou přijel přes plot podat oběd.

„Velmi často se setkávám s tím, což je takový mor instagramu, že lidi venku mají pocit, že si žijeme strašně dobře a dokonale. Tak si myslím, že je potřeba zveřejňovat pravdu,“ uvedla v rozhovoru.

Právě proto svým snímkem rozjela zveřejňování situací, na kterých není svět růžový. Chce tím lidem ukázat, že každý den není posvícení.

A jelikož si každá máma alespoň jednoho dítěte umí představit, co to obnáší, fanynky v příspěvcích nešetřily slovy chvály a obdivu a přály jen samé zdraví.

Nedobrovolnou dietu rychle dožene sladkým

Kromě toho, že ty uplynulé dva měsíce herečka nazvala jako očistec, předávání nemocí mezi ní a dětmi zafungovalo i jako jakási dieta. Tu však herečka rozhodně nikomu nedoporučuje. Sama tvrdí, že ženy po třicítce by neměly mít váhu pod šedesát kilo.

K těm jí však oněch deset kilo chybí. Má ale plán, jak je rychle nabrat zpět – jednoduše bude jíst hodně dortíčků. Naštěstí už jsou ona i děti zase zdravé a všichni jsou připraveni vrhnout se rovnou do nadcházejícího podzimu.

Zdroj: instagram.com, super.cz, super.cz/vary

Autor: Silvie Grulichová

Přidat na Seznam.cz