Kim Kardashian zhubla tak moc, že už jí visí i kůže. Na její pas není hezký pohled

Zdroj: Shutterstock

Americká modelka, podnikatelka a také bývalá manželka rappera Kanye Westa šokovala své fanoušky hubenou figurou. Nebylo tajemstvím, že se jedna ze sester Kardashianových snaží zhubnout a zpočátku její fanoušci stáli za ní a každé shozené kilo jí přáli.

Jenže nyní mají pocit, že Kim zhubla až příliš. Vyděsila je totiž fotografií, na které má tak štíhlý pas, jako ještě nikdy předtím. Navíc na ní viditelně visí kůže.

„Kardashianka“ známá pro své křivky

Většina sledujících zná Kim Kardashian i pro její charakteristické křivky, zejména pak zadeček. Tím byla tahle americká osobnost proslulá a větší pozadí bylo jejím poznávacím znamením.

Za poslední dobu se ale modelka vydala na úplně jinou cestu, čímž začala znepokojovat své fanoušky, kteří ji aktivně sledují na sociálních sítích.

Kim Kardashian zhubla tak moc, že už jí visí i kůže. Na její pas není hezký pohled
Zdroj: Profimedia

Zhubla skoro 10 kilogramů

Kim Kardashian za poslední měsíce zhubla necelých deset kilogramů. Nutno podotknout, že ani před hubnutím nebyla při těle, proto je na ní úbytek necelých deseti kil hodně znát.

Nemluvě o tom, že se netajila nepříliš zdravými způsoby, jak nastartovala hubnutí a dosáhla štíhlejší figury. Fanouškům se její metody zrovna dvakrát nezamlouvaly.

Visí na ní kůže

Podle mnohých už modelka zašla příliš daleko. Zhubla totiž natolik, že na ní kůže doslova visí. Toho si její sledující nemohli nevšimnout poté, co se na veřejnosti procházela v krátkém crop topu, zpod kterého byla povolená kůže jasně vidět.

Kim se ale brání tím, že nedělá nic, co by jejímu tělu škodilo. Ohání se tvrzením, že hubne ve spolupráci s trenérem a výživovým poradcem a vědomě si nijak neubližuje.

Zdroj: The-sun.com, eu.usatoday.com, the-sun.com

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz