Saskia Burešová v 77 letech maká ve svém fitcentru na zahradě v Praze i na chalupě

Zdroj: Nextfoto

Je jí 77 let a stále vypadá naprosto fantasticky. Saskia Burešová patří k celebritám, které v posledních letech jako kdyby nezestárly. Jaké je tajemství její krásy a jak se udržuje v kondici?

Na televizních obrazovkách se objevuje už přes 55 let. Nejvíce se proslavila pravděpodobně jako moderátorka pořadu Kalendárium. A se svou prací jen tak skončit nehodlá, cítí se stále plná sil.

Neumí odpočívat

„Já se udržuji prací na zahradě, prací v domácnosti, já dělám všechno. Jsem takový ten nešťastný člověk, co neumí odpočívat,“ říká v rozhovoru pro Blesk. Díky tomu je prý v „životním kvapíku“.

Permanentku do fitcentra moderátorka nikdy nevlastnila. „Já mám fitcentrum doma na zahradě v Praze a pak ještě na chalupě, tam mám fitcentrum úžasné,“ směje se.

Přes Lifee Burešová vzkazuje fanouškům, jak vypadat mladě. Člověk si prý vlasy vždy musí barvit o odstín světleji, než měl ve třiceti.

51 let po boku manžela

Na Saskii je vidět, že je ve svém životě spokojená. Je to z velké části i díky jejímu muži, za kterého je vdaná neuvěřitelných 51 let.

Po Petru Obdržálkovi převzala i jeho příjmení, což dnes málokdo ví. V médiích totiž nadále vystupuje jako Burešová.

S mužem si moderátorka i po tolika letech dokonale rozumí. „Dokonce přemýšlíme ve stejných vteřinách, máme stejné nápady, už jsme tak trochu sourozenecká dvojice,“ uvádí pro Aha!

Spokojené manželství je rozhodně jedním z důvodů, proč se cítí stále mladá a plná energie.

Zdroj: Instagram, Lifee, Aha!, Žena Aktuálně, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz