Lukáš Pavlásek pobavil fanoušky svou parodií na food influencery

Zdroj: Nextfoto

V poslední době se rozmohl trend takzvaných taste testů, tedy videí, ve kterých influenceři ochutnávají různá jídla a dělají na ně pak recenze. Lukáš Pavlásek se chytí každé příležitosti udělat si z něčeho legraci a ani v tomto případě nezklamal.

Pavlásek je komik, který si dělá srandu nejen sám ze sebe, ale mnohdy také ze svých hereckých kolegů. Někdy jsou jeho vtipy vydařenější, jindy se setká s kritikou.

Tentokrát některé své sledující pobavil, jiným ale jeho humor příliš vtipný nepřišel. Pod videem se tak objevují jak pozitivní, tak i negativní komentáře. Co na jeho parodii food influencerů říkáte vy?

Taste test

Pavlásek se natočil v lese u keříčku s borůvkami. „Já jsem tady objevil takovej keřík, a roste na tom takováhle kulička. Je modrá, proti slunci lehce do fialova,“ popisuje s vážnou tváří.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Lukáš Pavlásek (@lukaspavlasek)

Pak opatrně ochutná a podotkne, že kromě sladké a kyselé chuti cítí také nádech kančí a liščí moči. „Je to dobrý, rozhodně doporučuju. Kdybych to měl ohodnotit, dal bych 10 z 10. Chtěl jsem dát 9, ale je to zadarmo, tak dám 10,“ usmívá se Pavlásek.

Video pak zakončuje tím, že na něm samotném už dělají taste test klíšťata, takže se raději zvedne a odchází. Ochutnat borůvky by ale prý jednoznačně každému doporučil.

Co ochutná příště?

Někteří sledující se pod jeho videem smějí a humor komika jim je velmi sympatický. Jiní dávají najevo, že video zase tolik povedené nebylo. „Tak příště poprosím videjko s rulíkem, jo?“ píše například uživatelka Michaela.

„Myslím, že zrovna v tom místě jsem čůral i já,“ připsal simon.of.the.desert. „A já blbec jsem je hledal celou dobu na borovici,“ snaží se pak Pavláskův humor předčit tím svým pan Jakub.

Někomu se Lukáš Pavlásek vtipným videem zavděčil více, někomu zase méně. Na to, že ne každý jeho humor ocení, je herec zvyklý. Jakým videem tak asi překvapí příště?

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz