Sara Sandeva miluje box a tanec. Co se jídla týče, naslouchá svému tělu

Zdroj: Nextfoto

Krásná česká herečka původem z Makedonie Sara Sandeva před několika měsíci vzbudila pozornost oznámením vztahu s Jakubem Prachařem. Zamilovaní herečtí kolegové nadále tvoří pár a společnými fotkami tu a tam zásobují své sociální sítě.

Z fotek si nelze nevšimnout dokonalé postavy, na kterou může být Sara náležitě pyšná. Jak se mladá talentovaná herečka, kterou jsme mohli vídat například v seriálu Ulice, udržuje v kondici?

Říká o sobě, že je rodinný antitalent

Není pochyb o tom, že skvělou figuru nemá Sara Sandeva jen tak zadarmo. Pokud byste ale od jedné z momentálně nejoblíbenějších tuzemských hereček čekali, že se věnuje nějakému sportu, byli byste vedle.

Sara na sebe prozradila, že je vlastně takový rodinný antitalent. Doma to prý měli vždy rozděleno, protože jí sport nikdy moc nešel, zatímco jejímu mladšímu bratrovi se dařilo ve všem, do čeho se pustil.

Baví ji box a tanec

Jak se tedy mladá herečka, která je nyní partnerkou Jakuba Prachaře, udržuje v dobré formě? Tu totiž potřebuje nejen pro natáčení, ale i pro divadelní představení.

Prozradila na sebe, že miluje box a tanec. Oběma aktivitám se věnuje už několik let, a ještě se jí nestačily omrzet. Svého času dokonce závodila v tanečním stylu street dance.

Naslouchá svému tělu

Co se jídla týče, Sara nepočítá kalorie, nezkoumá skladbu surovin a jednoduše sáhne po tom, co má zrovna po ruce.

Svěřila se, že hodně naslouchá svému tělu a důvěřuje mu v tom, že její tělo dobře ví, co v daný moment nejvíce potřebuje a co jí dodá energii.

Zdroj: zeny.cz, Extra

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz