Hvězda Zoo Michaela Pecháčková se v kondici udržuje běháním. Před kamerou má však se svlékáním problém

Zdroj: Nextfoto

Michaelu Pecháčkovou coby Sid Novotnou většina diváků zná z oblíbeného seriálu Zoo, který vysílá televize Prima. Tam můžeme půvabnou herečku vídat po boku dalších hereckých kolegů – například Evy Burešové, Marka Taclíka, Jany Švandové nebo její seriálové maminky Sabiny Laurinové.

Všímavým divákům nemohl uniknout fakt, že se mladá herečka může hrdě chlubit dokonale štíhlou postavou. Jak ale sama přiznala, rozhodně tuhle výstavní figuru nemá zadarmo.

Figuru by jí ženy mohly závidět

A možná, že dokonce i závidí. Michaela Pecháčková totiž vypadá opravdu božsky. Je jasné, že se vyrojily otázky, jestli jí taková postava byla nadělena do vínku od přírody, nebo jestli perfektní figuře přece jen musí jít naproti.

„Aktivně běhám, to mě baví, to neberu jako povinnost. A obecně mě baví cvičení. Navíc tady mám asi šest choreografií a každý den dřeme. Jsme čtyři hodiny na tanečním sále a opravdu to pilujeme,“ prozradila Michaela Pecháčková deníku Super.

V létě se vystavovala v plavkách

I Michaela Pecháčková alias seriálová Sid Novotná má za sebou horké léto, během kterého měla spoustu pracovních povinností. Našla si ale čas na to, aby si zašla k bazénu.

Přiznala se, že vystavit se u vody v plavkách jí problém nedělá. Svlékat se před kamerou už je pro ni ale podstatně horší.

„Pokud bych měla točit v plavkách nebo ve spodním prádle, ten ostych tam je. Jsem tam totiž jediná spoře oděná a pozornost jde pouze mým směrem,“ vysvětlila, proč má se svlékáním před kamerou problém.

Diváci se mají na co těšit

Pokud patříte k fanouškům seriálu Zoo, pak vás určitě zajímá, na co se můžete těšit. Michaela Pecháčková sice děj prozrazovat nemůže, naznačila ale, že se diváci mají na co těšit.

Práskla na svoji seriálovou postavu, že jí dokonce půjde o život, a kdo ví, možná se konečně pohnou ledy mezi ní a Haďákem alias jejím seriálovým kolegou Šimonem Bilinou.

Zdroj: Super, zeny.iprima.cz

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz