Renata Langmannová přibrala v těhotenství 25 kilo. Zhubla díky pravidelnému pohybu a úpravě jídelníčku

Zdroj: Nextfoto

Těhotenství je nejkrásnějším obdobím v životě ženy. Pocit, že stvoříte nový život a že pod svým srdcem nosíte malý poklad, většina žen popisuje jako dechberoucí. I když je těhotenství krásné, je zároveň i poměrně náročné.

A to jak fyzicky, tak i psychicky. Své by o tom mohla vyprávět i modelka Renata Langmannová, která v těhotenství přibrala 25 kilogramů a navíc se kvůli váze potýkala i s problémy s koleny.

Těhotenská kila se nevyhýbají ani modelkám

Zatímco některé ženy během těhotenství příliš nepřiberou, jiné byste kvůli porodním kilům možná ani nepoznali. Je zkrátka pravda, že těhotenská kila se nevyhýbají ani modelkám, které mají jinak naprosto perfektní postavu.

V září roku 2020 porodila Renata Langmanová dcerku Medu a nechala se slyšet, že rafička na váze během těhotenství ukazovala +25 kilogramů.

Zbavit se kil navíc nebyla hračka

Modelka a vítězka České Miss roku 2006 přiznala, že shodit po porodu těhotenská kila vůbec nebylo jednoduché. Jen co to její tělo zotavující se po porodu umožnilo, začala na sobě pracovat.

„Snažím se udržovat zdravý jídelníček a nejíst příliš sladkého. Také hodně cvičím, dělám cardio a cvičím pilates. Hubnu tedy pomocí pohybu a úpravy jídelníčku. To je můj recept na dobrou postavu,“ nechala se slyšet v rozhovoru pro deník iDNES Renata Langmanová.

Dejte tělu čas

I když byla Renata zvyklá na štíhlou linii a chtěla se co nejdříve vrátit na předporodní váhu, rozhodla se na své tělo netlačit. A totéž radila i dalším ženám, které se stejně jako ona potýkaly s kily po porodu.

„Dejte svému tělu čas. Nenechte se vydeptat, že vaše kámošky jsou 14 dní po porodu jako lunt,“ radila v deníku Blesk milující maminka. Je třeba si uvědomit, že těhotenství dá tělu zabrat a trvá to nějakou dobu, než je znovu připraveno vrátit se tam, kde bylo před miminkem.

Zdroj: iDNES, Blesk

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz