Rihanna svou poporodní váhu přijala. Kila navíc zatím neřeší

Rihanna
Zdroj: Profimedia

Na fotkách, které zvěčňují Rihannu po porodu, vypadá mladá maminka klidná a vyrovnaná. Její styl oblékání se však výrazně změnil. Populární celebrita tak často volí džíny, tričko nebo mikinu a výrazné šperky připomínající spíš talismany pro štěstí.

Těhotenství si dokázala užít

Po období těhotenství, které prožila v záři reflektorů, a kdy velmi často provokovala odvážným oblečením, se hvězda rozhodla užívat si mateřství. Od května, kdy porodila, se stáhla z veřejného života, omezila pohyb venku na minimum a vyhýbala se i sociálním sítím.

Mateřství je teď na prvním místě, šatník moc neřeší

Nyní je barbadoská popová hvězda zpět a začíná se občas objevovat na veřejnosti. Její proměna je hodně nápadná a volí většinou velice neformální outfit.

Pryč jsou šněrovací topy, třpytivé minisukně a super okouzlující vzhled, který navíc v době těhotenství doplňovala bříškem, na které byla patřičně hrdá.

Zpěvačka se nyní rozhodla vsadit na pohodlí, často nosí vlasy volně rozpuštěné a na nohou tenisky.

Za neformálním vzhledem se opět skrývá poselství ženám, stejně jako tomu bylo v období jejího těhotenství, kdy každý den ukazovala, že na těhotenství není nic, co by žena měla skrývat a toto mimořádné období si má užít.

Teď, v období po porodu, mladá maminka přijala své tělo, které má pár kilo navíc a snaží se propagovat, že je to naprosto normální a ženy by se za ženské tvary po porodu neměly stydět.

Zpěvačka a módní ikona i tak vypadá dobře a často volí poněkud „pytlovitější styl“, který si oblíbila. Když už si vyrazí v módním outfitu, klidně si troufne na super krátkou sukni a neřeší, že má bříško nebo silnější stehna.

Fanynky ji podporují

Právě tím si získává fanynky z řad maminek, které často nevěřícně kroutí hlavou nad fotografiemi hvězd po porodu a říkají si, kde mají břicho, nalitá prsa a oteklé kotníky.

Podobně už si získávala oblibu v těhotenství, kdy se v rozhovorech vyjadřovala naprosto jasně a geo.tv některé její výroky připomíná:

„Užívám si, že se nemusím starat o zakrývání bříška,“ řekla tehdy pro Vogue. Pokud se cítím trochu baculatá, je to dítě!“

„Když jsem zjistila, že jsem těhotná, říkala jsem si, že neexistuje možnost, že bych šla nakupovat mateřské oblečení,“ dodala Rihanna. 

„Omlouvám se, je příliš zábavné se oblékat. Nenechám to zmizet, protože se moje tělo mění. Doufám, že se nám podařilo předefinovat to, co je považováno za slušné pro těhotné ženy,“ pokračovala zpěvačka, která schytala kritiku za odhalení svého těla během těhotenství.

„Moje tělo právě teď dělá neuvěřitelné věci a nebudu se za to stydět. Tentokrát by to mělo být slavnostní. Protože proč bys měla skrývat své těhotenství,“ řekla v těhotenství.

Nadváha ji po porodu netrápí, je šťastná

Pro geo.tv zpěvačka po porodu uvedla, že nemá v plánu nějaké drastické hubnutí a nechává všemu přirozený průběh. Pro známou workoholičku je to nová životní etapa a vše ostatní jde teď stranou. Se stejným úsilím, s jakým pracovala na své kariéře, se teď pustila i do role matky.

Zdroj: Geo TV, IOL

Autor: Lída Kropáčková

Přidat na Seznam.cz