Demi Moore odhalila tajemství své dokonalé postavy. I v 60 letech se nebojí fotit v plavkách

Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Herečka Demi Moore hrála v některých z nejznámějších a nejoblíbenějších hollywoodských filmů. Zdobila obálky několika časopisů a účinkovala v kampaních. A ve svých téměř 60 se fotí v plavkách. Jak to dělá?

Na přehlídce SavagexFenty od Rihanny byla modelkou těsně před svými 58. narozeninami. Také na fotkách zveřejněných na Instagramu herečka vypadá, jakoby pro ni věk byl jen číslo.

Nedávno herečka pózovala během focení kampaně Andie po boku svých tří dcer. Její tělo v riskantních červených jednodílných plavkách by jí mohly závidět i o polovinu mladší ročníky.

Pokud se toužíte dozvědět, jakými způsoby se Demi Moore udržuje v kondici, abyste se stejně jako ona mohli vyfotit v plavkách, čtěte dále.

Byla posedlá svým tělem

Ve své autobiografii z roku 2019 herečka prozradila, že bývala posedlá svou váhou, zejména když se připravovala na film. Zdvojnásobila svůj už tak přehnaný cvičební režim a omezila příjem sacharidů.

Byla doslova posedlá dokonalým tělem, měla pocit, že musí neustále cvičit. Toto šílenství odstartovalo v roce 1992, ale poté, co onemocněla zápalem plic, od něj musela ustoupit.

Až při přípravě na roli ve filmu G. I . Jane v roce 1997, kdy dosáhla svého limitu, prozřela. Vzdala se usilovného cvičení a začala své tělo přijímat ve své přirozené velikosti.

Posilovnu vyměnila za jógu a tanec

Přestala cvičit, aby zhubla, avšak nyní cvičí, aby si udržela kondici a vitalitu. Ráda cvičí cviky, aby zpevnila určité partie, jako jsou paže, břicho a spodní část těla. Tvrdou dřinu v posilovně však vyměnila za jógu a procvičování středu těla.

Co se týče pohybových aktivit, Demi Moore také ráda tančí, a to již od dětství. Zatančila si také v několika svých rolích a na svém Instagramové účtu sdílí i svá taneční videa.

Dodržuje přísnou raw-veganskou stravu

Legendární herečka je aktivistkou za práva zvířat, s čímž je spojeno také to, že je vegankou. Dodržování veganské a raw stravy má pro ni mnoho zdravotních výhod. Mimo jiné má díky ní efektivnější spánkový cyklus.

Ačkoli Moore v minulosti bojovala s poruchou příjmu potravy a obsedantním způsobem stravování, nyní se snaží jíst zdravě. Stravuje se jako vytrvalostní sportovec, jí, jen když má hlad a přestane, když se cítí plná.

Podařilo se jí přijmout své tělo

Demi Moore to měla se svým tělem jako na houpačce, chvíli ho milovala, vzápětí nenáviděla. Ty časy jsou však minulostí, nyní své tělo miluje za všech okolností, i když není považováno za ideální. Přijímá nejen svou váhu, ale také všechny věci, které s sebou nese měnící se tělo.

Zdroj: celebwell.com, onebodyonelife.com, news24.com, blesk.cz

Autor: Silvie Grulichová

Přidat na Seznam.cz