Martině Balogové se podařilo zhubnout 7 kilo. Postavu jí pochválil i Jan Čenský

Zdroj: Profimedia

Martina Balogová měla v poslední době po hudební stránce pauzu, nyní o sobě ale dává vědět, a to nejen hudebně. Pochlubila se totiž úspěchem, na který je právem pyšná.

Sympatická zpěvačka dala všanc svoji štíhlejší figuru. Netají se tím, že zhubla krásných sedm kilogramů a ve svém těle se zase cítí o něco lépe. Jak se jí to povedlo?

Postavu jí pochválil i Čenský

I když jsme o ní nějakou dobu neslyšeli, rozhodně to neznamená, že by hudbu pověsila na hřebík. Martina Balogová totiž hudbu vyučuje a nadále je nedílnou součástí jejího života.

Nedávno se účastnila jubilejního 20. ročníku Československé Miss Roma 2022, kam hrdě vyrazila o několik kilo lehčí.

Štíhlejší postavy si všiml i moderátor a herec Jan Čenský, který celým společenským večerem provázel. Martina prozradila, že jí pochválil postavu a to ji velmi potěšilo.

„Akci jsem si užila. Moc mě potěšilo, že mi Jan Čenský pochválil postavu, protože jsem sedm kilogramů zhubla. To znamená, že to je vidět. Mám z toho radost,“ svěřila se nadšená zpěvačka pro web zivotvcesku.cz.

Svojí váhou se netají

Martina nemá problém otevřeně přiznat, kolik váží. Proto na sebe práskla, že váží 66 kilogramů a podle všeho to vypadá, že je se sebou spokojená.

Finalistka historicky první pěvecké show SuperStar dala místo velké kariéry přednost rodině. Ničeho ale nelituje a hudbě se věnuje i nadále.

Bude se vdávat?

Koncem loňského roku se Martina Balogová pochlubila zásnubním prstenem, který jí po čtyřletém vztahu na prst navlékl její partner František.

Zpěvačku tak čeká veselka, do chomoutu se ale od začátku nehrne. Přiznala sice, že svatba bude, ale rozhodně není kam spěchat.

Zdroj: zivotvcesku.cz, Super

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz