Jaromír Soukup považuje hřib prolezlý červy za normální. Udělal z něj rizoto a s Agátou si pochutnali

Zdroj: Nextfoto

Jaromír Soukup je český podnikatel, miliardář, moderátor, mediální magnát a aktivně se zapojuje do politiky. Málokdo by proto čekal, že bude i vášnivý kuchař, který své umění předvádí také v televizi.

Jaromír se netají svou láskou k vaření, proto byl součástí pořadu Vaření se Soukupem. Nedávno dokonce uvedl i svou novou a dlouho očekávanou talkshow se svou přítelkyní Agátou Hanychovou.

Nový pořad diváky nenadchl

Do pořadu s názvem Agáta Jaromíra Soukupa většina diváků vkládala své naděje, že bude lepší než ten předchozí. Bohužel nová show je příliš nenadchla.

I když by se v pořadu měly objevit nejlepší recepty Jaromíra Soukupa pro chutné, zdravé a snadné vaření, sledující jej označili za odpad, ubohost a úplné dno všech pořadů o vaření.

Dokonce ani na instagramovém účtu, který dvojice založila, nenašli pochopení. Téměř žádná slova chvály, naopak maximum negativních recenzí. Nezbývá než doufat, že nový pořad televize Barrandov získá s dalšími díly mezi diváky větší přízeň.

V prvním díle Agáta ve studiu u velkého kuchyňského pultu vyráběla zapékaná rajčata. Už při jeho zhlédnutí divákům neušla podobnost se Soukupovými dalšími vařícími pořady.

Červivý hřib? To je normální!

V dalším díle Agáta Jaromíra Soukupa rovnou zaujal místo u plotny sám miliardář, kdy vařil houbové rizoto po italsku. A právě při krájení hub se stalo něco nečekaného.

Soukup nakrájel velký hřib naskrz prolezlý červy, avšak to jej nijak nezaskočilo. Jeho přítelkyně a spolumoderátorka Agáta jej přitom upozornila, že takto červivá houba není úplně v pořádku, nicméně Jaromír na její radu nedbal.

Podle něj byla houba v pořádku a měla absolutně normální strukturu. Poté nakrájené kousky hodil na pánev a spolu s dalšími ingrediencemi pokrm dokončil. Nakonec si na rizotu oba pochutnali.

Spekulace o Agátině těhotenství

Po odvysílání předchozího dílu pořadu se objevily spekulace, že je Agáta v očekávání. Pro tento díl proto oblékla volnější šaty, které bříško šikovně zakryly.

I když Jaromír Soukup o sobě prohlašuje, že si své soukromí střeží, nakonec se potvrdilo, že šťastná dvojice čeká přírůstek do rodiny. Touto čerstvou zprávou se měl chlubit před svými kamarády. Podle přátel se budou dokonce brát.

Televizní pořad Agáta Jaromíra Soukupa nicméně můžete i nadále sledovat. Snad už bude Jarda pro svou těhotnou přítelkyni a budoucí manželku vařit jen ze zdravých a nezávadných surovin.

Zdroj: extra.cz/cervavyhrib, cs.wikipedia.org, idnes.cz, extra.cz/soukromi, csfd.cz, barrandov.tv, extra.cz/divaci, instagram.com

Autor: Silvie Grulichová

Přidat na Seznam.cz