Rita Ora odtajnila kouzlo své perfektní postavy. Někomu by to mohlo připadat jako plýtvání jídlem

Zdroj: Jaguar PS / Shutterstock.com

Britská zpěvačka, textařka a herečka Rita Ora si dokázala získat fanoušky po celém světě. Není jen talentovanou hudebnicí, jejíž písničky si s oblibou pouští muži i ženy napříč všemi věkovými kategoriemi, ale také velkou inspirací především pro ženy a dívky, které by chtěly být jako ona.

Navzdory tomu, jak hodně je Rita Ora vytížená, protože toho za svůj den stihne opravdu hodně a jen tak se nezastaví, si dokáže udržovat dokonalou figuru. Prozradila svůj recept, jak na to.

Má za sebou nejeden chybný pokus

Asi jako kterákoli jiná celebrita má i Rita Ora na svém kontě nejednu chybnou zkušenost. Netají se například tím, že zkoušela džusové detoxy nebo se v rámci udržení štíhlé linie hodně omezovala v jídle.

Dnes už nic takového nemá zapotřebí. Najít totiž udržitelný způsob stravování, díky kterému se nemusí omezovat a nemusí se vzdávat svých oblíbených jídel jen proto, aby vypadala dobře. Zde jsou její tipy, díky kterým si udržuje sexy figuru, aniž by se nějak moc držela zkrátka.

Kombinujte cvičení

Rita Ora moc dobře ví, že skvělou postavu nezíská jen tím, že bude zdravě jíst. Proto radí kombinovat několik typů cvičení, a to nejen proto, aby si tělo na pohyb nezvyklo a nestal se pro něho rutinou, ale také proto, že vás to pak bude mnohem více bavit.

Zpěvačka proto kombinuje posilovací cvičení, pilates, jógu nebo si ráda zajde na túru. Pokud jde běhat, běhá asi jen 10 až 15 minut, rozhodně to nepřehání a nesnaží se své tělo dřít až do morku kostí.

Je to v hlavě

Asi každá žena by chtěla být dokonalá a mít ideální postavu. Rita Ora není výjimkou. Přestala se ale soustředit na to, jestli je skutečně hubená, a podle ní by to měl zkusit každý, protože je to pro člověka přirozenější.

„Nejsem nejhubenější člověk na světě, ale nesnažím se jím být,“ svěřila se Rita Ora pro deník cosmopolitan.com, čímž inspirovala mnoho žen a dívek po celém světě.

Jezte jen polovinu

Podle oblíbené zpěvačky je chyba odpírat si jídla, která milujete. I proto si ona sama ráda dopřeje to, na co má zrovna chuť. Když chce například hamburger, tak si ho jednoduše dá. Má ale jedno pravidlo.

Každé jídlo rozpůlí a sní jen polovinu toho, co má zrovna na talíři. Díky tomu si může dopřávat vše, na co má chuť a co má ráda, a zároveň si udržovat svoji sexy postavu.

Zdroj: cosmopolitan.com, thesun.co.uk
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz