Victoria Beckham má jedno oblíbené jídlo. Lidé se jí kvůli tomu smějí

Zdroj: magicinfoto / Shutterstock.com

Bývala jednou ze zpěvaček slavné skupiny Spice Girls. Provdala se za jednoho z největších velikánů fotbalu Davida Beckhama a stala se modelkou, která dokonce založila svou vlastní značku. Pro mnohé ženy je krásná Victoria Beckham vzorem a zajímá je, jak se stravuje a stará o své tělo.

V péči o pleť a o svou postavu má Beckham jasné rituály, se kterými se svěřila fanouškům už mnohokrát. O svém jídelníčku ale nikdy příliš nemluvila a fanoušky šokovalo, když odhalili, jaké je její nejoblíbenější jídlo.

Někdo by si řekl, že to bude nějaká sladká neřest. Jiní tipují pořádný kus masa, ostatní zase něco zdravého, třeba lehký salát s kuřecím masem. Skutečnost je ale úplně jiná, Victoria miluje obyčejný chléb se solí.

Pro většinu restaurací noční můrou

Oblíbené jídlo Victorie Beckham je skutečně jenom toust se špetkou soli. Samozřejmě to má ale jistá specifika: musí se jednat o celozrnný chléb, který může být opečený v toustovači, a soli musí být přiměřené množství.

„Pro většinu restaurací jsem asi noční můrou. Často si nemohu z menu nic vybrat, a nakonec to končí tím, že je požádám o své oblíbené jídlo. A někdy na mě lidé zírají opravdu divně,“ svěřuje se modelka.

Žena, která si udržuje štíhlou postavu a dokonalou pleť, samozřejmě dodržuje zdravý životní styl a dává si pozor na vyváženost svého jídelníčku. Uvědomuje si prý, že takový toust se solí je trochu hřích.

„Jinak jídla skoro nesolím. Vím, že sůl není zdravá na krevní tlak, na srdce a na spoustu dalších věcí. Ale jednou za tři dny si prostě musím dopřát alespoň špetku tohohle koření na toustu a k večeři si tím zhřešit.“

Fanoušky oblíbené jídlo Victorie šokovalo. Kromě toho, že většina z nich příliš nechápe, co na toustu se solí modelka vidí, zhřešení si tedy představují jinak. To dokládají i komentáře, které se po odhalení tajemství ukázaly na sociálních sítích.

Zkuste alespoň máslo

Někteří lidé se smějí tomu, že večeře musí být u Beckhamů doma opravdu nuda. Celá řada fanoušků dodává, že by si toust alespoň namazali máslem, to ale podle Victorie nehrozí, protože už by překročila zdravou hranici.

Modelka dodává, že jelikož cvičí každý den, může si sem tam nějaký ten hřích dovolit a samozřejmě miluje i čokoládový dort, který si ale dopřává maximálně jednou za měsíc, aby si prý na luxus nezvykla.

„Cvičím každý den. Vnímám to jako čištění zubů. Je to zkrátka něco, co člověk dělá, aby byly zdravé a nekazily se. A stejně tak chci mít zdravé a nezkažené celé tělo. Takže mi nějaký ten hřích pak nic neudělá,“ vysvětlila.

Jediné jídlo, kterému se Beckham vyhýbá, je rybí maso. Na jedné dovolené totiž zjistila, že jí rybí prsty nedělají dobře a od té doby se takový pokrm u ní v kuchyni nesmí objevit. Jinak ale prý nemá problém s ničím.

Beckham dokazuje, že každý je něčím podivný. A ačkoli by si ona se svou postavou i postavením mohla dovolit větší luxus, kousek chleba a špetka soli jí k radosti jednoduše stačí.

Zdroj: dailymail.co.uk, uk.news.yahoo.com,indianexpress.com
Autor: Shani Maiová

Přidat na Seznam.cz