Pizza toast podle Hailey Bieber: Spojte italské chutě s křupavým pečivem

Zdroj: Profimedia

Manželka Justina Biebera Hailey si jakožto modelka musí svou postavu hlídat. Podle Beauty Crew to ale rozhodně neznamená, že by jedla jenom ovoce a zeleninu. Tahle celebrita si umí kalorie nastavit tak, aby si mohla vychutnávat to, na co zrovna pomyslí.

Hailey má tři zásady. Tou první je cvičení. Pravidelně provozuje pilates, a udržuje se tak v kondici. Na druhém místě je potom její preference vegetariánských a veganských jídel. I když si výjimečně dá maso, tíhne spíše k vynechávání těchto pokrmů.

Třetí zásadou je pak nepřejídání se. Modelka ví, jaké potraviny si může dát a v jakém množství. Když ji tak někdo kritizuje, že jí nezdravě, podle serveru Delish se tomu jenom směje. Může si to totiž díky svému režimu dovolit.

Pizza a tousty

K oblíbeným jídlům Hailey Bieber patří pizza a tousty. Přiznala to v několika médiích, a dokonce se svěřila s tím, že tato dvě jídla se dají docela jednoduše spojit. To se rozhodla dokázat jedna z jejích fanynek, která na TikToku zveřejnila recept na modelčino oblíbené jídlo.

Je to velmi snadné, potřebovat budete pouze chléb, máslo, olej, rajčata, citron, sůl, mozzarellu, parmazán a boloňskou omáčku, kterou si můžete koupit, ale daleko lepší je si ji vyrobit přímo doma.

Krajíčky chleba z obou stran namažte máslem, pokapejte olejem a dozlatova opečte na pánvi. Na ně pak naskládejte mozzarellu, rajčata, zakápněte trochou citronu a osolte a vložte na 5 minut do předehřáté trouby. Následně na zapečený toust přidejte boloňskou omáčku, parmazán a ještě 10 minut zapékejte.

Díky spojení rajčat, citronové šťávy, mozzarelly a boloňské omáčky budete mít pocit, jako byste se zakousli do čerstvé pizzy. Na druhou stranu, díky křupavému toustu si užijete také chuť lahodného pečiva, uvádí kuchařka ve videu.

Jak na domácí boloňskou omáčku?

Pokud si chcete být jistí, že v boloňské omáčce je skutečně pouze to, co tam být má, připravte si jednu snadno a rychle doma. Podle webu Vaření budete potřebovat cukr, česnek, olej, sůl, cibuli, bazalku, mleté maso, rajský protlak a pepř.

Na pánvi si rozehřejte olej, do osmažené cibulky přidejte maso, česnek a bylinky, po několika minutách na pánvi zalijte směs rajským protlakem. Vše podlijte vodou a zhruba 10 minut duste. A omáčka je na světě. Využít ji samozřejmě kromě pizza toustů můžete i v mnoha dalších receptech.

Zdroj: Beauty Crew, Delish, TikTok, Vaření

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz