Nejpřitažlivější muž světa Chris Evans pracuje na své kondici každý den. Zamiloval si také ovesné vločky

Zdroj: Shutterstock

Známe ho jako Kapitána Ameriku z filmů Marvel. Pod těsným kostýmem se rýsují tvrdě vydřené svaly. Nad postavou Chrise Evanse ženy tajně sní a muži přemýšlí, jak to dělá, že vypadá tak dobře.

Postavu nemá nejpřitažlivější muž světa zadarmo. Za svaly a skvělou figurou stojí tvrdá dřina, správná strava a kvanta cvičení.

Kdo je Chris Evans?

„Chris Evans, narozený v Bostonu, vyrůstal na předměstí a lásku k herectví projevoval již od útlého věku,“ odhaluje web Man of Many.

Na velkém plátně debutoval v rodinném dramatu The Newcomers v roce 2000. To vedlo k roli v parodii Not Another Teen Movie v roce 2001 a poté v roce 2004 v komediálním filmu The Perfect Score. Následující rok hrál Johnnyho Storma alias Human Torch ve filmu Fantastická čtyřka.

Cvičí každý den

Chris Evans by mohl jít příkladem každému z nás, kdo už tolikrát říkal, že začne cvičit a bude opravdu důsledný. Herec ztvárňující jednoho z členů marvelovských hrdinů totiž cvičí každý den.

„Rád cvičí s vlastní váhou těla. Plánuje svůj trénink okolo cviků zaměřujících se na využití vlastního těla, rutina se zakládá na vysokém počtu opakování jednotlivých cviků,“ píše web Jacked Gorilla.

Zaměřuje se na všechny části těla

Chris Evans cvičí komplexně celé tělo, nikoli však najednou. Jeho tréninkový plán je rozdělen tak, aby se každý den v týdnu soustředil na jinou partii.

Podle webu Mens XP se v pondělí soustředí na nohy, v úterý zase na záda. Středeční cvičení je přizpůsobeno posilování hrudníku, čtvrtek zase patří pažím. V pátek se zaměřuje na oblast ramen.

Co jí?

Jídelníček Chrise Evanse je zaměřen na kvalitní suroviny, které jeho tělu dodávají všechny potřebné živiny. Nesmí chybět pořádná porce bílkovin pro budování svalové hmoty.

Zamiloval si také ovesné vločky, které jsou v jeho očích cenným zdrojem důležitých živin. V jeho stravě nechybí ani pořádná dávka zeleniny a ovoce.

Zdroj: jackedgorilla.com, manofmany.com, mensxp.com, Reuters.com

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz