Hubnul kvůli filmové roli a odneslo to jeho zdraví: George Clooney skončil kvůli hubnutí v nemocnici

Zdroj: Profimedia

Kvůli jedné z jeho filmových rolí jsme ho viděli přibrat několik kilogramů a úplně změnit svoji postavu. To ale nebyla jediná proměna, kterou George Clooney absolvoval, aby se blýskl na filmovém plátně. Nebylo to ale zadarmo.

Už jsme mohli vidět vícero herců, kteří mnohdy i extrémně zhubli, aby se co nejvíce přiblížili filmové roli. Zatímco někteří to zvládli lépe, jiní to odnesli na svém zdraví. George Clooney je bohužel jeden z těch, kteří kvůli hubnutí pro film skončili v nemocnici.

Chtěl zhubnout příliš rychle

Obecně se ví, že rychlé hubnutí není dobrý nápad. Tělo nemá čas se vyrovnat s takovou změnou a svoji nespokojenost dá najevo.

Svoji zkušenost s takovou reakcí těla má i herec, kterého vídáme nejen na filmovém plátně, ale také v reklamách, kde dokáže okouzlit svým šarmem.

George se snažil zhubnout až extrémně rychle a nedbal na signály těla, které mu napovídaly, aby trochu zvolnil.

„Myslím, že jsem se příliš snažil zhubnout rychle a pravděpodobně jsem se o sebe nestaral,“ vysvětlil pro usmagazine.com.

Skončil v nemocnici

Nerozvážné hubnutí odhodlaného herce dohnalo dříve, nežli se stihl nadát. Během natáčení filmu Půlnoční nebe, ve kterém George Clooney hraje astronoma přeživšího apokalyptickou událost, byl nečekaně odvezen do nemocnice.

Co bylo důvodem? Nesnesitelná bolest žaludku. V nemocnici se známý herec dozvěděl, že má pankreatitidu.

Herec přiznal, že trvalo několik týdnů, nežli se opět začal cítit v dobré fyzické kondici. Nebylo mu dobře, bojoval s nedostatkem energie a celé situaci nepřispěl ani fakt, že se díky filmu nacházel ve Finsku.

„Byli jsme venku na ledovci ve Finsku, což ztěžovalo práci. Ale určitě to pomohlo té postavě,“ dodal herec, který se zároveň podílel na režírování filmu, pro news.sky.com.

Proměna nezahrnovala jen úbytek na váze

Pro roli ve filmu Půlnoční nebe nemusel herec podstoupit jen jednu proměnu. Nejenže se zbavil několika kilogramů a výrazně tak zhubl, ale zároveň si musel nechat narůst dlouhé vousy.

Jeho manželka Amal Clooney a jejich dvojčata Alexander a Ella měli na jeho nové vousy různé názory. George přiznal, že jeho syn vousy miloval a často mu do nich něco schoval.

Na druhou stranu jeho žena a dcera nepřišly vousům na chuť a obě měly neskrývanou radost, když natáčení dospělo do konce a milovaný manžel a tatínek se mohl plnovousu konečně zbavit.

Zdroj: usmagazine.com, news.sky.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz