Pobřežní hlídka: Zac Efron vypracoval svou postavu do životní formy. Nechal se slyšet, že už nikdy víc

Zdroj: Profimedia

Zaca Efrona zná asi úplně každý. Idol dívek po celém světě. Lamač ženských srdcí. Přesně tak si ho všichni pamatujeme a okamžitě si ho s těmito definicemi spojujeme. Kromě toho, že je to fešák každým coulem, je to také talentovaný herec.

Pro jednu ze svých rolí prošel radikální proměnou. Zařadil se tak mezi herce, kteří dokázali, že pro perfektní výkon dokážou hodně obětovat.

Nejlepší forma v životě

Pokud jste viděli film Pobřežní hlídka z roku 2017, nemohli jste si nevšimnout Zaca v jedné z hlavních rolí.

Nejen ženám bezesporu neuniklo, jak dobře v tomto filmu vypadal. Zatímco ženám při pohledu na jeho tělo div netekly sliny a divoce nebušilo srdce, muži pravděpodobně pukali závistí.

Není tajemstvím, že při natáčení filmu Pobřežní hlídka měl sympatický herec nejlepší formu ve svém životě.

Hrál po boku legendy

Jedním z důvodů, proč se chtěla bývalá dětská hvězda na filmovém plátně blýsknout, byl fakt, že si ve filmu zahrála po boku legendy.

„Vzhledem k tomu, že hrál po boku Dwaynea „The Rocka“ Johnsona, musel se svým cvičením pořádně zabrat,“ odhaluje hollywoodlife.com.

Jedině díky tvrdému tréninku a cvičení několikrát do týdne mohl Zac získat perfektní postavu, vyrýsované břišáky a svaly, které mu nejeden muž sedící za televizní obrazovkou zaručeně záviděl.

Už nikdy tak vypadat nechce

I když si i sám herec uvědomoval, jak dobře vypadá, po natáčení filmu se nechal slyšet, že už nikdy netouží mít takovou formu.

Za ní totiž stála tvrdá dřina, neskutečné odříkání, přísná dieta a mnoho potu. Vytesané svaly jsou jedna věc, ale herec se očividně nemohl dočkat, až se bude moci vrátit do své běžné formy.

Jak se stravoval?

Není pochyb o tom, že kromě cvičení v posilovně musel Zac Efron zabrat také v kuchyni. Aby získal perfektní formu, tu nejlepší ve svém životě, musel se zaměřit i na jídelníček.

Během přípravy mu trenér nařídil 9 dní absolutně bez sacharidů a cukru. Pouze organická strava, kvalitní bílkoviny a listová zelenina,“ odhaluje jídelníček capitalfm.com.

Udělal by to někdy znovu?

Herec byl nejednou dotázán, jestli by byl ochotný kvůli některé další filmové roli tolik obětovat. Tehdy se smíchem přiznal, že to nevylučuje.

Rolí v Pobřežní hlídce dokázal, že je schopen tvrdě dřít a hodně obětovat. Ačkoli už netouží po takové formě, nepopírá, že kdyby přišla zajímavá nabídka, o další proměně by uvažoval.

Zdroj: hollywoodlife.com, capitalfm.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz