Gene Simmons prozradil, proč si dává do misky s cereáliemi led. Fanoušci nad jeho konáním nevěřícně kroutí hlavou

Zdroj: lev radin / Shutterstock.com

Miska cereálií je v očích mnoha lidí rychlá a zároveň chutná snídaně. Děti milují „lupínky“ s mlékem, a co si budeme povídat – i my dospělí si tu a tam pochutnáme na porci cereálií. Proč by ne?

Každému chutná něco jiného a každý jí cereálie jinak. Někdo si dává jen trochu mléka a nechá ho pořádně vsáknout do cereálií. Jiný má naopak raději méně „křupek“ a více mléka. Jak jíte cereálie nejraději vy?

Milují je i celebrity

Nikoho nepřekvapí, když se na sociální síti nějaké celebrity objeví miska plná cereálií, často doplněná o kousky čerstvého ovoce.

Tuhle dobrotu zkrátka mají rádi všichni. Že je to pravda, potvrdil také baskytarista, zpěvák a zakládající člen hard rockové skupiny Kiss.

O kom je řeč? Z koncertů si ho můžeme pamatovat jako démona plivajícího oheň nebo umělou krev. Už asi tušíte, že se bavíme o Gene Simmonsovi.

Ten totiž své fanoušky, kterých má tisíce a tisíce po celém světě, zaskočil fotografií zveřejněnou na sociální síti.

Pochlubil se, jak konzumuje cereálie. A obsah jeho misky nenechali fanoušci bez povšimnutí. Spíše naopak.

Studené mléko je základ

Máte v cereáliích raději mléko pořádně studené, nebo vám nevadí teplejší? Zatímco někdo nepozře lupínky s teplým mlékem, jiný si ho naopak schválně přihřívá.

Ne nadarmo se říká: 100 lidí, 100 chutí. Gene Simmons patří k těm, kteří chtějí mít mléko v misce s cereáliemi pořádně vychlazené.

Web delish.com informoval, že si hvězda legendární hudební skupiny přidává do cereálií několik kostek ledu. Koho by to napadlo?

Dělá to tak už roky

Podle Geneova syna tohle jeho otec neudělal poprvé. Naopak prohlásil, že to dělá už mnoho let. „30 let ho sleduji, jak to dělá,“ cituje Nickova slova people.com.

Člen skupiny Kiss má takto cereálie zkrátka nejraději. Pod jeho příspěvkem na sociální síti se okamžitě strhla lavina komentářů.

Někteří fanoušci se tomu podivili a připojili komentáře vyjadřující šok z toho, co si jejich hvězda přidává do misky s lupínky kromě mléka.

Další se tomu zasmáli. Našli se i tací, podle kterých je dokonce led v mléku nechutný, protože mléko dle jejich názoru naředí.

Jak se říká, proti gustu, žádný dišputát. A pokud má Gene Simmons cereálie nejraději pořádně studené a kousky ledu mu v konzumaci nebrání, tak proč ne?

Zdroj: delish.com, people.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz