Ariana Grande je pro mnoho dívek vzorem i ikonou. Pro své fyzické a duševní zdraví se odhodlala k radikálnímu kroku

Zdroj: Tinseltown / Shutterstock

Popová hvězda oblíbená nejen mezi dospívajícími fanoušky Ariana Grande je pro mnoho dívek po celém světě vzorem a ikonou, ke které vzhlíží. Milují její písničky a také úžasné show, které předvádí na svých vystoupeních a baví jimi návštěvníky koncertů.

Život popové zpěvačky je poměrně náročný a Ariana toho musí zvládat a stíhat opravdu hodně. Je proto důležité, aby se udržovala v kondici. Při pohledu na její postavu není pochyb o tom, že je za ní nejen velmi hlídaná strava, ale také dostatek pohybu.

Vypadá dobře, ale není to zadarmo

Oblíbená zpěvačka a také herečka, která svoji pěveckou kariéru odstartovala v roce 2013 debutovým albem Yours Truly, je známá nejen sladkým úsměvem a uhlazeným culíkem, ale i perfektní vizáží.

Její dokonalý vzhled rozhodně není zadarmo. Sama Ariana se netají tím, že svého času byla trochu při těle – ačkoli i tehdy vypadala dobře.

Není žádným tajemstvím, že tenkrát hubla, aby dosáhla vysněné postavy. „Svůj úbytek váhy potvrdila,“ píše fabbon.com, který dodává, že se zpěvačka podělila i o způsob, kterým se jí to podařilo.

Věrní fanoušci nenechali hubnutí bez povšimnutí

Ariana Grande je krásná žena s nádherným hlasem. Umí zpívat super vysoké tóny s neuvěřitelnou lehkostí.

Má základnu věrných fanoušků, kteří ji milují, podporují a také si na ní všímají i těch nejmenších změn.

Není proto překvapením, že si všimli i toho, že jejich oblíbená hvězda zhubla. Kolovaly fámy o tom, že trpí poruchou příjmu potravy, které fanoušky rozhořčily.

Ariana fanoušky uklidnila zprávou, že poruchou příjmu potravy netrpí. Přiznala, že dlouho jedla nezdravé potraviny a stravovala se špatně. Hubnutí pak fungovalo právě proto, že se začala mnohem více soustředit na to, co jí.

Miluje japonské jídlo a ovoce

Krásná zpěvačka, která svým hlasem dokáže ohromit, miluje japonská jídla a má slabost i pro cizokrajné druhy ovoce.

Mezi její oblíbená jídla patří banány, tofu, čaj, dračí ovoce, fazole, ovesné vločky, sladké brambory a syrová zelenina.

„Ke svačině si dává mandle a kešu a pije hodně kokosové vody,“ informuje thelist.com. Je také velkou fanynkou smoothies.

Je veganka

Ariana se dobrovolně stala veganskou a přiznala, že to bylo ze dvou důvodů: fyzické a duševní zdraví a její láska ke zvířatům.

Je také pevně přesvědčena, že konzumace plnohodnotné rostlinné stravy může prodloužit váš život a učinit z vás všestranně šťastnějšího člověka.

Zdroj: fabbon.com, thelist.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz