Agátě Hanychové v těhotenství zapáchají energetické drinky. Chybí jí naopak cigarety

Zdroj: Profimedia

Agátě Hanychové už roste bříško a těhotenství se na ní podepisuje. Kromě toho, co vidí i fanoušci, pociťuje velké změny například ve svých chutích i ona sama. Médiím se přiznala, co jí v těhotenství nejvíc chybí, a co si naopak dopřává víc než dříve.

„Jsem víc unavená a hrozně moc jím. Možná je to tím, že už jsem starší. Z těhotenských chutí mě nejvíc berou takové ty klasiky. Takže okurky a ocet obecně. A také mi teď hodně chutná hořčice,“ svěřila se podle serveru Život v Česku už před časem.

Hanychová měla během těhotenství také menší problémy, teď už je naštěstí všechno v pořádku. „Moje tělo to nějak přestalo zvládat a začala jsem krvácet, to je asi tak vše, co bych k tomu řekla. Je to na dobré cestě, akorát musím víc odpočívat. Asi je to věkem. Doktoři řekli, že to necháme na přírodě, takže se budu modlit, aby to dobře dopadlo, a budu ležet,“ řekla pro Extra.

V současné době je Agáta v pořádku, snaží se hodně odpočívat a dbát na své zdraví. Přiznává ale, že jí některé věci hodně chybí a v těhotenství se jí těžko srovnává s tím, co může, a co naopak nesmí.

Všechno jinak

Agáta Hanychová byla těhotná už dvakrát. Přiznává ale, že třetí těhotenství je pro ni přesto v mnohém jiné. „Nevybavuji si, že bych někdy po obědě usnula, jsem teď daleko víc unavená,“ prozradila v rozhovoru pro časopis Sedmička.

Dobře na druhou stranu ví, že odpočinek je teď to nejdůležitější a že nějakým tím energetickým nápojem svou únavu rozhodně řešit nemůže. I kdyby mohla, neměla by na něj prý chuť. Ačkoli, jak přiznává, je dříve pila hodně, teď jí začaly zapáchat a je jí z nich špatně.

Chybí jí nikotin

Modelka přiznává, že v poslední době má opravdu zvláštní chutě a věci, které dříve nejedla, teď najednou považuje za ty nejlepší na světě. Patří k nim například instantní polévky.

„Teď byl zrovna Jaromír v práci, já jsem ležela nahoře a manažer Pepíno mi donesl hráškovou polévku do hrníčku a houbovou polévku do hrníčku. Prostě ty instantní ze sáčku, které já normálně vůbec nejím,“ prozradila.

Na druhou stranu jí ale prý hodně chybí cigarety. Je si ale vědoma toho, že v těhotenství je potřeba některé věci omezit, a proto se jich dokáže na čas dobrovolně vzdát.

Zdroj: Život v Česku, Extra, časopis Sedmička

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz