Zvláštní stravovací návyky Nicolase Cage: Jí pouze maso ze zvířat, která se páří důstojným způsobem

Zdroj: Denis Makarenko / Shutterstock.com

Asi každý z nás má nějaké své stravovací návyky a zvyky. Jsou například tací, kteří když jedí chleba, nejdříve okoušou kůrku okolo, a teprve poté se pustí do měkkého vnitřku.

Nebo existují lidé, kteří když si mají dát rohlík, nejdříve mu ukousnou obě špičky. Jiní zase nejedí živočišné produkty a někteří by nepozřeli mořské plody.

Různé zvyklosti se nevyhýbají ani celebritám

Úplně stejně jako mají zvyklosti v jídle, nebo lépe řečeno nějaká přesvědčení týkající se jídla a surovin, obyčejní smrtelníci, mají je i celebrity.

Ano, někdy trochu podivné návyky se nevyhýbají ani těm, které dobře známe z kinosálů a ke kterým vzhlížíme jako k našim idolům.

Co třeba Nicolas Cage. Oblíbený a talentovaný herec, který již mnohokrát dokázal, že se pro herectví narodil. Sledovat filmy s ním v hlavní roli je zkrátka zážitek.

Jakmile ale dojde na jídlo, mnozí se (vlastně tak trochu právem) pozastaví nad podmínkou, kterou má Nicolas Cage vůči masu. I vás jistě překvapí.

Jaké maso sní Nicolas Cage?

Nicolas rozhodně nepatří k lidem, kteří by se vyhýbali konzumaci masa. Naopak, v jeho jídelníčku má i maso své místo.

Je tu ale jedna věc, kterou si Nicolas klade jako podmínku, pokud má sníst maso. „Ve skutečnosti si vybírám způsob stravování podle toho, jak mají zvířata sex,“ prozrazuje na herce theguardian.com.

Jinými slovy to znamená, že herec sní pouze maso ze zvířat, která se pářila důstojným způsobem. Právě proto ze svého jídelníčku vyřadil vepřové maso.

Zvláštní dietní preference

Tato zvláštní preference staví herce do specifické diety. Nejí totiž vepřové maso, naopak se v jeho stravě hojně vyskytuje drůbeží maso nebo ryby.

„Fascinují mě ryby, ptáci, velryby – vnímající život – hmyz, plazi,“ nechal se slyšet Cage, jehož slova cituje stereogum.com.

Hercova slabost pro zvířata není žádným tajemstvím. Má vytetovanou ještěrku v cylindru, vlastnil chobotnici jako domácího mazlíčka a jednou kvůli filmové roli snědl švába.

Ryby se páří důstojným způsobem

Nicolas Cage také pronesl, že se dle jeho názoru ryby páří velmi důstojným způsobem. I milování ptáků popsal jako decentní.

Někteří se pozastavují nad tím, že se Cage ani slůvkem nezmínil o mase hovězím. Jiní to vysvětlují tak, že mu intimní život krav přijde natolik nechutný a zvrácený, že mu nestojí ani za zmínku.

Zdroj: theguardian.com, stereogum.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz