Zuzana Plačková vážila 107 kg. Povedlo se jí shodit 20 kil za měsíc

Zdroj: Profimedia

Zuzana Plačková se už delší dobu chlubí výstavní postavou, na které ale musela po porodu pořádně zapracovat. Během těhotenství totiž nabrala pěkných pár kilo. Vážila dokonce přes metrák!

Minulý rok v září se slovenská influencerka stala maminkou. Se svým manželem pojmenovali synka Dion. Společně s ním ale přišla také nadbytečná kila, která se musela podnikatelka pokusit co nejrychleji dostat dolů.

107 kilogramů

Na svém instagramu se Zuzana podělila o informaci, že vážila po porodu přes 100 kilogramů. „Vím, ještě to není dokonalé, ale ze 107 těhotenských kil to jde krásně dolů. Do léta to bude pecka,“ napsala letos začátkem roku.

Před porodem ze své běžné váhy přitom influencerka přibrala více než 40 kilogramů. Prvních 20 šlo dolů lehce, shodila je hned první měsíc po porodu. S tím zbytkem to bylo trochu náročnější.

Za kila navíc se nestyděla

Za to, že před porodem pořádně přibrala, se Plačková nikdy nestyděla. Podle jejích slov k tomu neměla důvod, s čímž souhlasili i její sledující na sociální síti.

„Po pravdě, proč byste se měli stydět? Vždyť tvoříme život a to, že přiberete 30 kilogramů, neznamená, že tak po porodu zůstanete. Proto berte každé to kilo úplně jinak, než kdybyste běžně přibrali. Já jsem se po pravdě ani na sekundu za těhotenská kila nestyděla,“ cituje slova Plačkové server Super.

Při hubnutí se Plačková podle Extra spoléhala nejvíce na svou dietu a na salon. Nedělalo jí tak problém se nakonec vypracovat do podoby, kdy na ní není vidět, že před časem rodila. Má ale v plánu ještě pokračovat a zhubnout kompletně na svou předporodní váhu.

Zdroj: Super, Extra, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz