Tereza Mašková ohromila sexy fotkami. V minulosti se přitom potýkala s bulimií

Zdroj: Nextfoto

Ačkoliv může působit bezstarostně, úspěšná zpěvačka Tereza Mašková se již ve svém mladém věku musela poprat se složitými situacemi. Těmi nejhoršími byly tragické úmrtí otce a boj s poruchou příjmu potravy.

V roce 2018 se Tereza Mašková stala pátou vítězkou SuperStar. Veřejnost upoutala nejen svým výrazným zastřeným hlasem, ale také narůžovo nabarvenými vlasy. Její život však není jen růžový.

Fotkami překvapila fanoušky

Tereza Mašková na svých sociálních sítích nedávno překvapila své fanoušky sexy fotografiemi, ke kterým připojila všeříkající citát od Marilyn Monroe: „Rozhodně jsem ženou a užívám si to.“

Příspěvky okamžitě vyvolaly lavinu pochvalných reakcí. Jedna ze sledujících shrnula své pocity takto: „Neskutečný hvězdný pokrok. Byla jsi krásná žena, ale teď jsi to ještě vybombila.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tereza Anna Mašková (@terezaa.maskova)

Na snímcích ukazuje zpěvačka své krásné vysportované tělo a málokdy by si tipnul, že tato sebevědomá mladá žena prošla dlouhým bojem s bulimií.

Když se Tereza poprvé rozhodla vystoupit na veřejnosti a přihlásila se do show Česko Slovensko má talent, netušila, že se stane obětí šikany. Tehdy působila nevýrazně a měla pár kilo navíc, což pisatelům na sociálních sítích stačilo k tomu, aby se pustili do jejího vzhledu.

Tlak na štíhlou postavu přicházel i od producentů, kteří měli jasnou představu, jak má „správná“ umělkyně vypadat. Nízké sebevědomí a snaha vyhovět požadavkům dovedly Terezu až do stavu, kdy odmítala jíst, případně u sebe vyvolávala zvracení.

„Celkem to trvalo tři roky. Přestávala jsem s tím a pak opakovaně zase a znovu začínala. Byla jsem bílá jak stěna. Už jsem často ani nevnímala. Nikam jsem raději nechodila. Lidi si také začali všímat, že poté, co se najím, jdu rychle okamžitě na záchod. Už jsem neměla, jak se z toho vylhat,“ vzpomínala Tereza v pořadu 13. komnata.

Naštěstí si díky pomoci odborníků a vlastní píli postupně vytvořila ke svému tělu zdravý vztah. V kondici se udržuje cvičením, jídlo si však již neodpírá.

Bolestná ztráta otce

Boj s vlastní váhou však nebyl jediným příkořím, které musela Tereza překonat. Ve svém druhém vydaném albu s názvem „Svět je málo růžový“ se objevila i velmi osobní vzpomínková píseň nazvaná „Scházíš“, kterou věnovala svému tragicky zesnulému otci.

Tereze bylo pouhých čtyři a půl roku, když její otec zemřel při autonehodě. „Táta jel tehdy s babičkou a tetou za svým dědečkem do České Třebové. Na zpáteční cestě měli autonehodu, někdo to do nich napálil. Auto se převalilo do příkopu a táta to nepřežil. Dodnes si pamatuji na moment, kdy to policie mámě volala. Položila telefon, začala plakat, pak se podívala na mě a mou sestru Veroniku a plakat přestala. Od té doby jsem ji plakat neviděla,“ vypověděla ve zmíněném dílu 13. komnaty.

Ačkoliv taková událost nikdy úplně nepřebolí, Tereze se přece jen trochu ulevilo, když po letech vytěsňování zformovala emoce do písničky.

Odložená svatba

Tereze se daří nejen v pracovním, ale i v soukromém životě. Se svým partnerem Oliverem Žilákem dokonce plánovali na letošní rok svatbu, ale kvůli pracovnímu vytížení se ji pár nakonec rozhodl odložit.

„…Momentálně jsme to dali na příští rok v červnu. Já bych chtěla, aby svatba byla taková, jakou ji mám vysněnou – princezna, zámek, aby tam byl klid a čas na to vše promyslet,“ řekla nedávno pro web Super.

Zdroj: Instagram Terezy Maškové, Super, ČT, Expres

Autor: Dominika Jandorová

Přidat na Seznam.cz