Yolanda Hadid má na svačinu ráda kozí mléko. Mnohým ale hýbe žaludkem způsob, jak ho pije

Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Možná ji znáte jako sympatickou maminku dvou krásných a především úspěšných top modelek. Svého času byla ona sama uznávanou modelkou a o pozornost mužů rozhodně neměla nouzi.

Nejen díky popularitě svých nádherných dcer Belly a Gigi, ale také díky manželství s úspěšným developerem nemovitostí se Yolanda často dostává do středu pozornosti. Baví své fanoušky, které má po celém světě, a čas od času je dokáže i překvapit něčím ze svého soukromí.

Udržuje se v kondici díky střeženému jídelníčku

Yolanda Hadid byla svého času modelkou, která se objevovala na titulních stránkách i přehlídkových molech.

Je tedy zvyklá na to, že pokud chce dobře vypadat, musí o sebe pečovat. Udržet se v kondici zahrnuje především speciálně sestavený jídelníček.

Ačkoli by se dnes na svoji postavu mohla jednoduše řečeno „vykašlat“, protože už nemusí zdobit přehlídková mola, Yolanda i nadále dodržuje dietní plán.

Ráno nezačne jinak než sklenicí čisté vody s pořádnou dávkou čerstvé citronové šťávy. Kávě se vyhýbá. Ke snídani také miluje ovesnou kaši, o které prohlašuje, že ji nabije energií.

Ke svačině něco netradičního

Pokud jde o svačinu, postarala se Yolanda o pořádné překvapení. Netají se totiž tím, že si ke svačině ráda dává kozí mléko.

To by možná nikoho až tak nepřekvapilo nebo nezaskočilo. Co ale mnohým rozhoupalo žaludek, je způsob, jakým ho bývalá modelka s oblibou popíjí.

„Pije vařené kozí mléko s kardamomem a medem,“ prozradil buzzfeed.com. Právě to se mnohým fanouškům nezdá.

Kozí mléko nemusí být po chuti každému, někdo by ho dokonce nikdy v životě neochutnal. Navíc kombinace teplého mléka, medu a kardamomu? Yolandě to asi chutná, ale některým jejím fanouškům se z toho dělá zle.

Oběd plný bílkovin

Během oběda se Yolanda zaměřuje na doplnění důležitých bílkovin. Jejím oblíbeným jídlem je rukolový salát a bio kuře na kari s trochou brusinek a růžičkové kapusty.

Aby to bylo zajímavé, přidává zálivku z medu, octa a olivového oleje. Ráda se stravuje doma, ale když čas dovolí, nebrání se návštěvě restaurace.

Občas si dopřeje

Yolanda ví, že ke spokojenosti je potřeba tu a tam popustit uzdu. „Miluje víno, pizzu a sladkosti,“ píše healthyceleb.com.

Proto si čas od času dopřeje to, co má ráda, aniž by řešila, co to udělá s jejím kalorickým příjmem, který jinak bedlivě dodržuje.

Zdroj: buzzfeed.com, healthyceleb.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz