Tereza Vágnerová radikálně změnila vzhled. Po boji se štítnou žlázou se jí podařilo shodit 20 kilo

Zdroj: Karel Kopáč / CNC / Profimedia

Dcera muzikanta Karla Vágnera prošla obrovskou změnou. Sympatická Tereza, která účinkovala například v muzikálu Fantom opery, si nechala ostříhat svou zrzavou hřívu. Kromě toho ale shodila 20 kilo. A je z ní teď kráska k pohledání.

Dvojnásobná maminka se už nějaký ten čas potýká s poruchou štítné žlázy. Právě kvůli té měla problémy se svou váhou, objevily se i další nepříjemnosti.

30 kilo nahoru

„Diagnostikovali mi poruchu štítné žlázy, kvůli které jsem přibrala třicet kilo,“ svěřila se Tereza serveru Super. Naštěstí už má velkou část nabrané váhy zase zpátky dole.

V posledních měsících se jí podařilo výrazně zhubnout. Pociťuje změny nejen na své fyzické kondici, ale i na psychickém zdraví.

„Dvacet už mám dole díky změně životosprávy a dodržování cirkadiánního rytmu s přerušovaným půstem a také spoustě dalších přírodních metod i dodržování rad lékařů,“ vysvětlila.

Nastavení správné životosprávy

Podle Blesku se na zpěvačku nahrnulo mnoho dotazů ohledně toho, jak dokázala tak rychle kila shodit. A ona jim na sociálních sítích odpověděla.

„Je to o nastavení správné životosprávy. O změně nastavení mysli, vyřazení kravské bílkoviny, zařazení zeleniny a kvalitního masa, dodržování pitného režimu, spánkové a psychické hygieny, užívání jablečného octa s mateční kulturou a mnoha dalších kroků,“ napsala.

Tereza se rozloučila se světem showbyznysu. Ačkoli si ji mnozí budou jistě s Fantomem opery ještě dlouho spojovat, ona se teď věnuje něčemu zcela jinému.

„S manželem se věnujeme pronájmu nemovitosti na Katlově, spolupracuji i s bratrem Jakubem v jeho rybářských aktivitách v rámci managementu a produkce, všechno je skvělé,“ prozradila.

Zdroj: Blesk, Super

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz