Syn Arnolda Schwarzeneggera výrazně zhubl. Kvůli své postavě byl považován za černou ovci rodiny

Zdroj: Frederic Legrand - COMEO / Shutterstock

Arnold Schwarzenegger má celkem 5 dětí. Ty si své soukromí střeží a v médiích se o nich píše jen výjimečně. Před časem se ovšem objevily na internetu fotografie jeho syna Christophera, o kterém se tehdy psalo, že se moc nepotatil. Místo hory svalů totiž bojoval s nadváhou.

V poslední době se ale Christopherovi podařilo poměrně hodně zhubnout, a opět se tak stal středem zájmu médií. Dnes pětadvacetiletý mladík pravidelně navštěvuje posilovnu a je to na něm vidět.

Nehoda

Christopher Schwarzenegger se v mládí věnoval sportu. Nejraději měl surfování. Jenže právě při tom se mu stala ošklivá nehoda, při které si zlomil žebra a pohmoždil plíce.

Sportu se od té doby raději vyhýbal. Nakonec se tak celá situace na jeho postavě podepsala. Po několika letech, během kterých byl kvůli své postavě považován za černou ovci rodiny, se rozhodl se sebou něco konečně udělat.

Syn Arnolda Schwarzeneggera výrazně zhubl. Kvůli své postavě byl považován za černou ovci rodiny
Zdroj: Profimedia

První krok je nejtěžší

Na nedávných fotografiích je Christopher zachycen před posilovnou a je vidět, že výrazně zhubl. Vypadá skvěle a podle všeho na sobě už pracuje nějaký ten čas, píše Page Six.

Syn slavného herce kromě jiného změnil také svůj sestřih, nechal si narůst strniště a celkově vypadá tak nějak sebevědoměji. Možná dal konečně na rady svého otce, který naopak o cvičení a práci na vlastním těle mluví v médiích poměrně často.

„Moje rada pro začátečníky je opravdu jednoduchá: začněte. A pak nepřestávejte, dokud to nebude rutina. První krok je nejhorší. Ale jakmile se do toho dostanete, uvidíte, že se budete cítit skvěle,“ cituje jeho slova Men’s Health.

Zdroj: Men’s Health, Page Six, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz