Charlie Sheen a HIV: Myslel si, že má nádor na mozku. Léky mu mění nálady

Zdroj: Profimedia

Charlie Sheen v roce 2015 veřejně přiznal, že je HIV pozitivní. Stal se tak jedním z mála lidí na světě, kteří otevřeně s nemocí žijí a dovedou o ní mluvit. Herec se tak vyrovnává se svými osobními a zdravotními problémy. Možná právě proto je svými fanoušky obdivován.

Příběh Charlieho Sheena se neobešel bez kontroverze. Poté, co uvedl v médiích informaci o svém zdravotním stavu, objevilo se několik žen, které tvrdily, že s nimi měl poměr, aniž by je o věci informoval.

Zašlo to dokonce tak daleko, že některé z nich herce žalovaly. V roce 2022 herec urovnal žalobu z roku 2017, kdy se své bývalé přítelkyni zavázal vyplatit 120 000 dolarů.

Myslel, že je konec

Když Charlie poprvé o své nemoci promluvil, uvedl, že s ní žije už 4 roky. „Začalo to velkými bolestmi hlavy. Myslel jsem, že mám nádor na mozku. Myslel jsem, že je konec,“ přiznal podle webu Hollywood Life.

Herec promluvil i o tom, že původně některým lidem zaplatil poměrně vysoké částky za to, aby o jeho zdravotním stavu pomlčeli. Nakonec se ale spekulace přesto ve společnosti vynořily, a on tak musel s pravdou ven.

Léky ho ničí

Když se Sheen poprvé o své diagnóze dozvěděl, přemýšlel i nad sebevraždou. Nad vodou ho udržela myšlenka na jeho rodinu, které by prý nemohl něco podobného udělat. Díky doktorům dnes žije plnohodnotný život.

„Jsem neskutečně vděčný lékařům. Mám pocit, jako kdybych nesl pochodeň pro všechny, kteří trpí stejnou nemocí. Chci lidem ukázat, že i s HIV se dá žít,“ cituje jeho slova ABC News.

Nicméně léky, které na nemoc Charlie Sheen bere, mu podle jeho slov způsobují velké problémy. Trpí kvůli nim údajně ztrátou paměti a změnami nálad, uvádí server OK!

„Potýkal jsem se s neustálou migrénou a chvílemi i hraniční demencí,“ přiznal dva roky poté, co světu prozradil svou šokující diagnózu. Ačkoli je tak na jednu stranu lékařům vděčný, na tu druhou uznává, že ne všechno je nyní tak jako dřív.

Zdroj: OK!, Hollywood Life, Fox News, ABC News, Fandom Wire

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz