Zuzana Belohorcová zareagovala na kritiku svého pozadí fotkou bez make-upu. Takhle jsem se sebou spokojená, vzkázala

Zuzana_Belohorcova
Zdroj: Nextfoto

Zuzana Belohorcová je velmi výraznou a často kontroverzní postavou. Není se tak čemu divit, že jí někteří nemohou přijít na jméno a kritizují ji. Ona ale teď všem vzkázala, že jí je to jedno, protože je sama se sebou spokojená.

Blíží se jí padesátka, má dvě děti, ale její křivky jí může závidět leckterá mladší a bezdětná žena. Je vidět, že na nich Zuzana tvrdě pracuje. Někteří to ale nemohou nějak překousnout.

Moc plochý zadek

Kdykoliv totiž tato moderátorka zveřejní nějakou fotku, ihned se spustí lavina kritiky. Logika se v tom hledá těžko, protože byste na ní sotva našli gram tuku navíc.

Ale závist je závist a od klávesnice se dobře kritizuje, tak proč toho nevyužít. Aktuálně jejím sledujícím vadil zadek.

Pokud si však myslíte, že by snad byl moc velký nebo neforemný, jste na omylu. Dle některých je totiž moc plochý.

„Trošku plochá prdelka. Nic sexy. Tu bych moc nevystavovala,“ napsala například jedna z nich.

A ani další komentáře nebyly lichotivé. Moderátorka je však bojovnicí za sebelásku a přijetí, což ostatně dokázala již několikrát.

„Já vím, že do dokonalé postavy mám na sto honů daleko, ale není nad spokojenost a vyrovnanost. Zdravá, pevná, vysportovaná postava je základ, i když to mám někdy jako na houpačce, jednou nahoře, jednou dole,“ uvedla již dříve k jiným fotkám z pláže.

A takto se cítím nejlépe

Zuzana na kritické komentáře neodpověděla a ani přímo na nic nereagovala, ale další den sdílela příspěvek bez make-upu, který byl jasnou reakcí na zmíněnou kritiku.

„Spokojená se svým tělem, spokojená sama se sebou… Mít zdravé sebevědomí, pocit vnitřní spokojenosti a vyrovnanosti dělá z nás žen silné osobnosti. Nenechme se, ženy, nikým a ničím udupat. Jeďte si to svoje, s plochým či plným zadkem, s pár kily navíc nebo s vysekanou postavou… S celulitidou nebo bez, protože to nejdůležitější v životě je stejně zdraví,“ napsala k sérii tří fotek v plavkách.

Je tedy zřejmé, že komentáře zaznamenala, ale nijak se jimi nenechala rozhodit. Nebo má teď možná trochu jiné starosti.

Její manžel Vlasta Hájek byl totiž nařčen například Alicí Bendovou či Richardem Chladem, že je opakovaně urážel.

Jeho reakcí byl odjezd z Tenerife, kde s manželkou a dětmi žije, do Egypta, a zaslání videa, ve kterém si z těchto nařčení dělá s manželkou legraci.

Manželčin plochý zadek je teď tudíž to nejmenší, co ho trápí.

Zdroje: Expres, Super, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová

Přidat na Seznam.cz