Renée Zellweger si nemyslí, že Bridget byla tlustá. Ale stejně vždy po roli rychle zhubla

Renee_Zellweger
Zdroj: Everett Collection / Shutterstock.com

Kdo by neznal boubelku Bridget a její život plný vtipných situací? Ve skutečnosti je však představitelka této postavy, herečka Renée Zellweger, štíhlá jako proutek. A aktuálně by dokonce měla být zasnoubená.

Kvůli své nejznámější roli musela dvakrát hodně přibrat. Držela proto životosprávu, při které přijímala 4 000 kalorií denně.

Osudová Bridget

Takže když za ní producenti přišli s návrhem na pokračování, měla podmínku: Bridget bude hubená.

Producenti souhlasili, a diváci se tak po letech dočkali pokračování této úspěšné komedie. V ní se představitelka konečně dočkala své vysněné postavy.

Herečka však v rozhovorech říkala, že si nemyslí, že Bridget byla tlustá, ale že se jen snažila najít svou rovnováhu. Ihned po natáčení přesto dělala všechno možné, aby okamžitě zhubla.

Tento rozpor v tom, co říká a jak se chová, neušel ani Oprah Winfreyové. Ve své tehdejší talk show za to herečku kárala a poukázala na to, že velikost Bridget je nejběžnější velikost Američanů.

Hubne díky chůzi

Jedním z důvodů, proč odmítala opět přibrat, prý bylo varování odborníků, kteří jí říkali, že to není dobré pro tělo, takhle rychle přibírat.

Zároveň bylo nebezpečné i to, jakou rychlostí se dostávala zpět na svou váhu. Poté, co přibrala pro první filmy, rychle se dostala na nulovou velikost během měsíce. A to díky své makrobiotické stravě – libové ryby, rýže a zelenina.

Jak již bylo zmíněno, ve skutečnosti si herečka velmi hlídá svou štíhlou postavu. A budete se divit, ale je za tím chůze!

„Jedním z nejdůležitějších cvičení, jak zpevnit nohy, je chůze. Chůze má tolik různých přínosů pro duševní a fyzické zdraví a je neuvěřitelně důležitá, pokud chcete mít pevné nohy,“ prohlásila herečka.

K tomu pak drží Renée speciální diety a miluje zelené džusy, které jsou mezi celebritami velmi populární.

Herečka se zasnoubila

Aktuálně je ve vztahu s Antem Ansteadem a nemůže být šťastnější, alespoň dle svých vyjádření. Zároveň však dělá vše pro to, aby vztah byl co nejvíce soukromý.

I přesto se na veřejnost dostala informace, že herečka a její vyvolený jsou zasnoubení.

Ačkoliv byli oba vyzváni k tomu, aby se k informaci vyjádřili, ani jeden tak neučinil. Jisté je však to, že dvojice je zamilovaná a společnou budoucnost opravdu plánují.

Zdroje: BuzzFeedNews, The Things, Yahoo!, Hello!, Daily Mail

Autor: Soňa Jiroutová

Přidat na Seznam.cz