Robbie Williams je téměř k nepoznání. Pohublý zpěvák přiznal, že jí méně

Zdroj: Profimedia

Robbie Williams byl vždy sympaťák, který si dokázal získat srdce mnoha fanoušků a hlavně fanynek. Hudebník na sobě ale ani tak nikdy nepřestal pracovat. V poslední době se mu podařilo výrazně zhubnout a je téměř k nepoznání.

Někteří fanoušci o něj ale mají strach. Z videí a fotografií na instagramu je vidět, že změna váhy je opravdu výrazná. Mnozí se tak ptají, co za tím stojí. Podle webu Reality Rumors je ale Robbie v pořádku a dodržuje jen přísný stravovací a cvičební režim.

Inspiruje ostatní

Už v prosinci roku 2018 Robbie Williams oznámil, že vstupuje do programu s názvem Weight Watchers. V tom se začal zabývat péčí o svou postavu a snahou inspirovat k hubnutí ostatní kolem sebe.

Až v posledním roce šla ale jeho váha skutečně velmi výrazně dolů, a to především proto, že začal také dodržovat dietu, píše Daily Mail.

Podle všeho měl hudebník na výběr hned z několika možností diet, on se ale rozhodl, že nepůjde žádnou konkrétní cestou. Místo toho si zvolil jednoduše jíst méně a dopřávat si zdravější jídla. A zafungovalo to téměř okamžitě.

Chodí do posilovny

Williams si je vědom toho, že jeho životní styl byl dříve velmi špatný. I kvůli tomu kdysi výrazně přibral. Nyní tak na sobě pracuje nejen změnou jídelníčku. Na sociálních sítích se chlubí i videi z posilovny a podle všeho chodí pravidelně boxovat.

Zdroj: Instagram, The Sun, Daily Mail, Reality Rumors, Express

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz