Nikol Švantnerová vypadá pár měsíců po porodu skvěle. 10 kilo prý nechala už v porodnici

Zdroj: Nextfoto

Modelka Nikol Švantnerová v březnu letošního roku porodila své první dítě. Narodila se jí holčička, kterou společně s partnerem Ondřejem Antošem pojmenovali Mia. Že je Nikol krátce po porodu, by na ní ale dnes nikdo netipl. Nabraná kila se jí totiž podařilo velmi rychle shodit.

Početí miminka bylo plánované. „Já jsem pracovala už hodně let, pořád jsem se za něčím honila, takže si myslím, že nastal ten čas si to užívat a začít trochu odpočívat,“ svěřila se Nikol v době těhotenství.

Vypadá skvěle

Jen pár měsíců po porodu se může modelka chlubit bezchybnou postavou. „Přiznám se, že deset kilo jsem nechala rovnou v porodnici,“ uvedla pro Super.

„Pak jsem ještě hodně rapidně zhubla, myslím, že kojení udělalo své, ale uvědomila jsem si, že bych ráda kojila co nejdéle, takže jsem stravu začala řešit a trochu zase nabrala, což mi naprosto nevadí. Postava je to poslední, co bych řešila. A tady návrháři navíc ocenili, že můžu ty korzety konečně něčím vyplnit,“ směje se.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Nikol Švantnerová (@nikolsvantnerova_official)

Na svém instagramu sdílela nedávno Švantnerová snímek v plavkách, ke kterému připsala, že lidské tělo si pamatuje, jak se k němu člověk chová. „Na plnohodnotné cvičení stále moc času není, ale snažím se aspoň trochu, no a on pohyb kolem malé a kojení udělá taky své,“ uvádí.

Přísná maminka?

Sama Nikol začala s modelingem už ve 13 letech. Mia ale prý rozhodně nikdy nic takového provádět nebude. „Kdyby s tímto přišla moje dcera, zakážu jí to,“ uvedla modelka striktně pro iDNES.

A jak prozatím novopečená maminka svou dcerku vnímá? „Je hrozně hodná, šikovná, učenlivá, ukecaná – zrovna to asi bude mít po mně. A co se týče vzhledu, to se uvidí časem. Momentálně mám pocit, že se každý den probouzím vedle nového miminka,“ prozradila v rozhovoru pro server Maminka.

Zdroj: Instagram, Super, Expres, Maminka

Autor: Šárka Cvrkalová

Přidat na Seznam.cz