Některé stravovací návyky Toma Cruise jsou vážně podivné

Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Oblíbeného herce Toma Cruise zná většina lidí především díky sérii filmů Mission: Impossible, ztvárnil však i další známé role. Často čteme různé informace o jeho osobním životě. Jestli Tom v něčem vyniká, pak jsou to určitě stravovací návyky, které jsou mnohdy opravdu podivné.

Každý z nás má své oblíbené jídlo i určité rituály, ať už jde přímo o jeho konzumaci, nebo třeba podávání. Tom Cruise není výjimka.

Nekupuje sušenky

Pokud chcete urazit Toma Cruise, podejte mu kupované sušenky z obchodu. Tím ho zaručeně vytočíte, protože herec si v žádném případě sušenky nekupuje. Také by se nikdy nestalo, aby Tom podal kupované sušenky své návštěvě.

Pozor na to, v jakém hrníčku mu podáte čaj

Deník delish.com zveřejnil menší drb, o který se podělila herečka Leah Remini. Ta měla možnost s Tomem Cruisem spolupracovat a nejednou tak byla svědkem možná až komické situace.

Vzpomněla si třeba na historku, kdy Tom vynadal svému asistentovi, protože mu podal čaj v šálku, který neodpovídal jeho standardům. „Naservíroval jsi mi čaj v naštípnutém hrnku? Víš, komu je naservírován hrnek, který je naštípnutý? Zatracený hrnek,“ zlobil se údajně známý herec.

Vyhýbá se svým oblíbeným jídlům

Stejně asi jako každý z nás má i Tom svá oblíbená jídla. On se jim však vyhýbá, a ačkoli je miluje, dopřává si je jen zřídka.

Jde například o zmrzlinu a sladké dorty, po kterých by se herec mohl utlouct. Jelikož si ale hlídá svoji figuru a chce být ve formě, dává si je opravdu jen výjimečně.

15 jídel během dne?

Jsme zvyklí, že se někdo stravuje v rámci pěti porcí denně, někdo jich má během dne třeba šest, další klidně jen tři. Zkrátka tak, jak to každému vyhovuje. Jak je na tom Tom Cruise?

Možná vás to překvapí, ale podle deníku celebanswers.com si herec denní kalorický příjem rozloží až do patnácti porcí menších jídel za den. „Má raději 15 malých jídel rozložených do celého dne než jíst velká jídla třikrát nebo méně denně. Tom také raději jí hodně zeleniny a libového masa než jídla s cukrem. Cukru se vyhýbá, jak jen může, ačkoli má chuť na sladké. Zůstává bez cukru vždy, když trénuje,“ píše deník.

Zdroj: celebanswers.com, delish.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz