Jennifer Garner snídá každé ráno to samé, aby si udržela super postavu

Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Znáte ji například z filmu Přes noc třicítkou, Na sv. Valentýna nebo Bejvalek se nezbavíš. Ve všech těchto romantických filmech americká herečka Jennifer Garner excelovala a získala si fanoušky po celém světě.

Oblíbená herečka, která příští rok oslaví významné životní jubileum v podobě nádherných padesátých narozenin, na svůj věk ani zdaleka nevypadá. Její postavu by jí totiž mohla závidět i kterákoli podstatně mladší žena. Sympatická Jennifer prozradila, že každé ráno snídá to samé, aby si udržela svoji super postavu.

Kvůli rolím musela být fit

Jennifer Garner není jen oblíbená americká herečka, ale zároveň i filmová producentka. Proslavily ji především její role v mnoha oblíbených filmech. Aby je získala, musela být jednoduše fit. Pro to je ale potřeba něco udělat.

Jennifer kvůli jedné z rolí začala spolupracovat s výživovou poradkyní Kelly LeVeque, která již dříve spolupracovala s celou řadou dalších celebrit. Výživová poradkyně a trenérka v jednom spolupracovala například s Emmy Rossum, Molly Sims nebo Chelsea Handler.

Jennifer pod jejím dohledem začala snídat koktejl s dostatkem bílkovin, tuků, vlákniny a zeleniny. Kombinace těchto potravin ji měla nejen dostatečně zasytit, ale zároveň jí pomoci, aby si udržela svoji sportovní postavu. A to se povedlo na výbornou.

Každé ráno snídá to samé

Americká herečka se proto naučila každé ráno začít snídaní, která se neustále opakuje. Dle jejích slov jí to maximálně vyhovuje. Každé ráno snídá vydatné smoothie a podělila se také o svůj oblíbený recept.

Snídaňové smoothie obsahuje lněné semínko, chia semínka, mandlové máslo a neslazené mandlové mléko. Jennifer si do něho přidává také hrst špenátu, trochu borůvek a hrstku ledu. Tuhle snídani si dopřává každý den, protože ví, že jejímu tělu zajistí potřebné živiny a dodá dostatek energie.

Není jediná, která ujíždí na smoothie

Vypadá to, že mezi celebritami není Jennifer Garner ani zdaleka jediná, která na smoothie hned po ránu nedá dopustit. Ani další hollywoodské hvězdy se netají tím, že si s chutí dopřejí vydatné smoothie.

Mezi takové celebrity patří například Zack Efron nebo Jessica Alba, která dokonce tvrdí, že jí smoothie pomohlo zbavit se nevzhledného akné. Smoothie se dá připravit na mnoho chutných způsobů, takže si každý dokáže najít přesně takový recept, který mu bude maximálně vyhovovat.

Jennifer se ještě podělila o tip, který sama na sobě vyzkoušela. Když totiž zrovna nemá po ruce borůvky, které si ráda přidává do snídaňového smoothie, nahradí je tato zkušená maminka tří dětí dětskou výživou nebo použije pyré. Na chuti to oblíbenému smoothie rozhodně neubere.

Zdroj: news.yahoo.com.com, delish.com, dailyadvent.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz