Million Dollar Baby: Hilary Swank doslova pila vejce. Kvůli roli rapidním způsobem nabrala téměř 20 kg svalů

Zdroj: Profimedia

Ve filmu Million Dollar Baby ztvárnila boxerku Maggie Fitzgerald a není žádným tajemstvím, že kvůli tomuto snímku opravdu tvrdě dřela. Sympatická herečka Hilary Swank se právem zařadila na seznam herců, kteří jsou pro dobře odvedenou práci ochotni hodně obětovat.

Aby se totiž dokonale vžila do role zapálené boxerky, musela několikrát do týdne trénovat a doslova mučit své tělo v posilovně. Příprava na film zahrnovala i výrazné navýšení kalorického příjmu.

6x do týdne trénovala v posilovně

Pokud jste film Million Dollar Baby viděli, pak dobře víte, že se celý točí kolem boxu. Hilary v něm hraje cílevědomou boxerku, pro kterou je box celý svět.

Jenže boxovat bez zkušeností a znalostí, jak správně na to, prostě nejde. Příprava na natáčení filmu tak do života herečky vnesla mnoho změn.

Musela například chodit šestkrát do týdne do posilovny, kde pod dozorem zkušeného trenéra 2,5 hodiny boxovala a učila se správnou techniku.

Kromě toho skoro dvě hodiny každý den zvedala činky, aby nabrala potřebné svaly a vytrénovala si fyzičku. To všechno trvalo tři dlouhé měsíce.

Jídelníček plný bílkovin

Aby Hilary získala svaly, došlo k překopání jejího dosavadního jídelníčku. „Najednou se musela smířit s konzumací 210 gramů bílkovin denně,“ informuje exercisereports.com.

Takové množství už odpovídá profesionálním sportovcům. Kromě toho se zvýšil i její kalorický příjem, a to na pro ženu neuvěřitelných 4000 kcal denně.

Jídlo bylo naplánováno každou hodinu a půl. Musela se dokonce probudit uprostřed svého nočního devítihodinového spánku a pít proteinové koktejly, aby proteinový proces neběžel naprázdno.

Potřebovala devět hodin spánku, aby si její svaly odpočinuly. Podle trenéra to byl jediný způsob, jak se mohly svaly vytvořit, tělo potřebovalo kromě tvrdého tréninku také dostatek odpočinku.

Nabrala 19 kilo svalů

Producenti filmu po Hilary žádali, aby nabrala 10 kilogramů svalové hmoty. Těžká dřina v posilovně, zvedání činek a strava zaměřená na hromadu bílkovin přinesly zasloužený výsledek.

„Producenti mě požádali, abych nabrala 10 kilo svalů,“ cituje slova herečky showcelnews.com. „Nabrala jsem ale 19 kilo svalů,“ říká.

Jídelníček Hilary zahrnoval hromadu vajec. Jelikož je nestíhala jíst, naučila se pít vaječné bílky, hodně vaječných bílků. Také pila lněný olej.

Zdroj: exercisereports.com, showcelnews.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz