Lucie Vondráčková nechce mít z těla hřbitov, ale zahradu. V kondici se udržuje chůzí

Zdroj: Nextfoto

Lucie Vondráčková je známá česká zpěvačka, která má na svém kontě nejeden hit. Vždy jsme ji vídali ve velmi dobré kondici. Pěknou, štíhlou postavu rozhodně nemá a nikdy neměla zadarmo. Netají se tím, že má ke sportu velmi blízko a vydržet bez něj by nedokázala.

Nedílnou součástí jejího života se stala chůze. Na první pohled obyčejný pohyb, který je každému z nás naprosto přirozený. Lucie se díky němu udržuje v kondici a při chůzi přichází i na nové nápady.

Vyzkoušela být vegetariánkou i vegankou

Za svůj život už si Lucie Vondráčková prošla nejedním způsobem stravování. Svého času byla vegetariánkou, poté dokonce vegankou.

Následně se na nějakou dobu opět vrátila ke konzumaci masa. Od toho ale znovu ustoupila a dala přednost rostlinné stravě.

Ze svého těla chce mít zahradu, ne hřbitov

Strava bez masa zpěvačce očividně vyhovuje. „Vrátila jsem se k nepojídání zvířat. Jsem teď salátová. Líbí se mi, že už můžou ty zelené věci být i dobré. Chci ze svého těla dělat zahradu, a ne hřbitov, řekl někdo moudrý. A to se mi líbí,“ svěřila se v rozhovoru pro deník Super.

Díky stravě ke štíhlé postavě

Stravování z velké části ovlivňuje postavu. Lucka se ale netají tím, že skladbu svého jídelníčku nevnímá jen jako způsob, jak si udržovat štíhlou linii.

„Nejím zvířata, obecně se snažím neubližovat a nezapojuji se do masožravého systému,“ svěřila se webu Lifee.

Zamilovala se do chůze

Pohyb k životu české zpěvačky tak nějak patří. Vždy se díky němu udržovala v dobré formě, kterou potřebovala i pro natáčení videoklipů či k vystupování.

Jestli se do nějakého druhu pohybu skutečně zamilovala, pak je to chůze. Přiznala, že chodí pěšky úplně všude, ať je tady v Česku nebo kdekoli jinde ve světě.

Denně nachodí i více než 20 000 kroků. A když nemůže chodit venku, například kvůli nepřízni počasí, chodí alespoň doma na běžeckém páse.

Zdroj: Super, zeny.cz, Lifee.cz

Autor: Natálie Kabourková

Přidat na Seznam.cz