Lucie Borhyová si pochutnávala na nachos, pro své děti ale připravuje ovoce

Zdroj: Nextfoto

Její zářivý úsměv nás již více než 20 let provází nejsledovanějším zpravodajským pořadem v Česku. Lucie Borhyová je matkou dvou dětí, pro které velmi ráda vaří. Na čem si nejvíce pochutnají?

Svůj život před veřejností neskrývá

Jako moderátorka televizních zpráv musí jednak čelit tlaku živého vysílání, jednak se nesmí nechat rozhodit často tragickými zprávami.

Lucie Borhyová se však za léta praxe naučila zachovávat odstup od dění ve světě, respektive ve studiu, a tak ji její pověstný úsměv takřka neopouští.

Zvykla si též na zájem médií a fanoušků, se kterými je ve spojení mimo jiné na sociálních sítích. Na svém instagramovém profilu se s veřejností občas podělí o momentky z natáčení nebo soukromého života.

Podobně se před pár dny moderátorka pochlubila svým sledujícím fotografií z restaurace, kde si pochutnávala na mexickém pokrmu guacamole s nachos.

Pyšná maminka dvou dětí

Lucie Borhyová je hrdou matkou dvou dětí. Syna Lucase má s Řekem Papadakisem a dceru Lindu s Michalem Hrdličkou, který si v roce 2018 vzal tenistku Karolínu Plíškovou.

Jelikož mají děti odlišného otce, a tím pádem i příjmení, hledala Lucie Borhyová prvek, který by ji s dětmi spojoval. A jak jste si možná všimli, společným jmenovatelem se stalo písmeno L, na které začíná jméno Lucie i dětí.

Lucie je nenáročným strávníkem

Pro své děti a jejich kamarády velmi ráda vaří a připravuje pohoštění. Sázkou na jistotu jsou kuřecí řízky, hranolky a špagety. Zároveň se ale snaží, aby děti jedly co nejvíce zdravě, proto pro ně připravuje hromady ovoce místo sladkostí.

A co se podává, když přijdou na návštěvu kamarádky moderátorky? „Když přijdou moje kamarádky, tak si rády otevřeme lahvinku prosecca. K tomu servíruju takové chuťovčičky – belgické pralinky, nachos a guacamole, sýrovou omáčku a třeba i pálivou salsu. A pokud přijdou i na večeři, tak sushi,“ popsala hostinu v rozhovoru pro iDNES.

Jako svoji nejoblíbenější kuchyni zvolila Lucie Borhyová kuchyni indickou. Ale má ráda též pokrmy italské či svíčkovou od maminky. Jak sama říká: „Ale obecně jsem nenáročný strávník. Mě pohostit je asi to nejjednodušší, co může být.“

Zdroj: Instagram Lucie Borhyové, iDNES

Autor: Dominika Jandorová

Přidat na Seznam.cz