Lela od Karlose Vémoly vypadá pouhý měsíc a půl po porodu fantasticky. Prozradila tajemství bezchybné postavy

Zdroj: Profimedia

Lela Ceterová, vlastním jménem Lenka, je krásná slovenská modelka, jejíž jméno se dostalo do povědomí především díky boxerovi Karlosu Vémolovi. Prvního prosince loňského roku k prvorozené dceři Lilince přibyl ještě chlapeček Rocky.

Pouhý měsíc po porodu se nádherná Lela pochlubila dechberoucí fotografií, na které hrdě odhalila, jak vypadá její postava po tak náročném období. A mnohé ženy (a nejen ony) se nestačily divit.

Dvojnásobná maminka

Dřívější playmate Lela je již dvojnásobnou maminkou. Doma má nejen krásnou dcerku Lilinku, ale také malinkého chlapečka, kterého společně s jeho tatínkem pojmenovala Rocky.

Silikonová kráska rodila císařským řezem. „Doktor nám řekl, že to bude 2. prosince, ale já ho přemluvil, ať je to prvního,“ řekl pro blesk.cz krátce před porodem Vémola.

Lela ve středu prvního prosince roku 2021 za pomoci lékařů přivedla na svět miminko. Chvíli před druhou hodinou odpoledne se hrdý tatínek dalším přírůstkem pochlubil na sociální síti.

Jen měsíc po porodu má super figuru

Podíváte-li se na aktuální fotky dvojnásobné maminky Lely Ceterové, možná byste ani nehádali, že teprve před měsícem a půl porodila.

Lela se pyšně pochlubila fotografií na svém instagramovém profilu. Vypadá tam naprosto báječně. Zároveň prozradila, co pro svoji sexy postavu dělá.

Tajemství hubnutí podle Lely

K fotografii na instagramu známé modelky je přiložený dlouhý komentář, ve kterém sama pyšná maminka vysvětluje, jak se dostává do kondice.

„Ano, toto je moje forma měsíc po porodu. A to bez extra drastických diet. Tajemství mého hubnutí spočívá v tom, že od 19:00 hodin nejím,“ napsala pod fotku.

Dále připsala ještě další pravidla, která v rámci „návratu do formy“ po porodu dodržuje. Po ránu vypije půl litru silného zeleného čaje a dá si proteinovou kaši.

Jak to dělá?

Při pohledu na Lelu se ani nechce věřit jejím slovům, že po obědě jí cokoli, na co má zrovna chuť. Nebrání se ani sladkému, práskla na sebe, že je milovnice čokolády.

Dodržuje také pitný režim a během dne vypije dva litry vody. Kromě toho vyřadila ze svého jídelníčku mléčné výrobky.

Zdroj: blesk.cz, Instagram Lely Ceterové
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz