Agáta Hanychová v tomto roce čelila hubnoucí výzvě. Prozradila, jaká dieta jí nejvíce vyhovuje

Zdroj: Profimedia

Agáta Hanychová konečně našla způsob, jak získat dokonalou postavu i bez nutnosti držet často nesmyslné diety. Jak sama na sebe prozradila, hubne od svých 13 let a mnohdy nezvolila zrovna nejšťastnější způsob diety.

Agáta se netají tím, že se kolikrát stravovala extrémně. Zatímco někdy její jídelníček zahrnoval kilogramy mrkve, jindy zase dávala přednost kvantu rýže. Nyní tvrdí, že se začala stravovat hlavou a našla ideální balanc.

Chce být inspirací pro ostatní

Známá modelka, kterou by v Česku neznal asi jen málokdo, si za svůj život prošla různými útrapami. Osud jí kolikrát hodil klacky pod nohy, možná i proto se Agáta snaží být inspirací pro druhé.

Na sociální síti rozjela výzvu, prostřednictvím které chtěla druhé motivovat k pohybu a také k tomu, aby se svým tělem něco udělali. Je milovnice pohybu, pro který chce nadchnout i své sledující.

V rozhovoru pro zeny.cz Agáta na otázku, proč s výzvou vůbec začala, řekla: „Tahle výzva byla kombinací všeho a taky zdravého rozumu, který v mých pětatřiceti snad možná konečně přišel, a když už přišel, tak jsem chtěla mít nad sebou nějakou sebekontrolu, abych to po 14 dnech nevzdala a neřekla si, že už se mi nechce.

Protože když cvičíte doma sama, tak to není takový motor, jako když musíte cvičit on-line s dalšíma holkama, které se na vás dívají a sledují vás. A jelikož mě sledují převážně ženy, a převážně ženy v mým věku, kdy se tělo začíná chovat trošku jinak než dřív, tak proto ta výzva.“

Je nějaká dieta, která Agátě vyhovuje?

Za svůj život vyzkoušela již mnoho diet a stravovala se různými způsoby. Pokud jde o dietu, která jí vyhovuje asi nejvíce, pak má Agáta jasno: sacharidové vlny.

Tento způsob diety je podle české modelky vhodný pro vyrýsování svalů. Jde o jednu z nejoblíbenějších metod pro spalování tuků. Před zahájením sacharidových vln se ale Agáta nejdříve podrobí detoxu, v rámci kterého pije pouze zeleninové a ovocné šťávy. „Je to psychicky náročné,“ přiznala Agáta pro deník extra.cz.

Ne každý s výzvou souhlasil

Agáta v rámci své výzvy dostala spoustu povzbuzujících komentářů a komentářů od lidí, kteří se pro její výzvu nadchli. Objevily se ale i takové komentáře, prostřednictvím kterých sledující modelce psali, že zrovna ona hubnout nepotřebuje.

S tím se Agáta poprala statečně a sama přiznala, že si taky nemyslí, že potřebuje zhubnout. Jejím cílem bylo se celkově zpevnit, protože byla jako rosol. Dát dolů jedno nebo dvě kila pro ni byl příjemný bonus.

Zdroj: extra.cz, zeny.cz
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz