Kristin Cavallari se stravuje podle pravidla 80:20. Její návyky mají jasný systém

Zdroj: Tinseltown / Shutterstock

Fanoušky si získala díky účinkování v Laguna Beach na MTV. Dnes má svoji vlastní show nesoucí název Very Cavallari a příznivce si získává i nadále. Sympatická a věčně usměvavá Kristin není jen televizní hvězdou, ale také podnikatelkou, autorkou zdravých kuchařek a maminkou tří dětí.

Nikdo nepochybuje o tom, že má Kristin poměrně nabitý program. Skloubit natáčení, rodinu a další povinnosti není vždy úplně snadné a světlovlasá kráska má jasno v tom, že její život potřebuje určitý řád. A to nejen ve stravování.

Pravidlo 80:20

Již několik let se Kristin stravuje podle pravidla 80:20. Osvědčilo se jí to a s pomocí takto rozvržené stravy se jí daří udržet zdravou váhu.

Osmdesát procent času jí bez lepku, vyhýbá se většině mléčných výrobků a vaří si doma. Z jídelníčku také vyřadila bílý cukr a bílou mouku.

„Zbylých 20 procent si šetří na svá oblíbená italská jídla a restaurace,“ doplňuje womenshealthmag.com. Miluje cokoli z italské kuchyně.

Tři jídla denně

Každému z nás ve stravování vyhovuje něco jiného. Někdo potřebuje více menších porcí jídla během dne. Jiný dává přednost větším porcím, ale jen párkrát za den.

I v tomto má televizní hvězda Kristin Cavallari jasno. Preferuje tři jídla během dne, snídani, oběd a večeři.

Cavallari začíná svůj den brzy, aby mohla připravit své děti a dostat se do kanceláře včas. Proto zejména po ránu preferuje něco sytého a zároveň rychlého na přípravu.

„Jako rychlou snídani ve všední den si často udělá smoothie nebo vajíčka,“ informuje insider.com. Ráda střídá ovocné a zeleninové smoothie.

Obědy a večeře

Když přijde čas oběda, Kristin s oblibou sáhne po pořádné porci čerstvého salátu. Netají se tím, že miluje maso, proto přidává i kousek masa, ať už libové kuřecí nebo krůtí nebo třeba oblíbeného lososa.

Pokud jde o večeře, Kristin i její rodina si rádi užívají zdravou verzi svých oblíbených jídel. Kristin nevadí připravit zdravější alternativu pizzy a podobně.

Hlídá si bílkoviny

Kristin ví, že pro tělo jsou bílkoviny základ, proto si je ve své stravě hlídá. Prohlásila, že jsou masová rodina a maso jedí několikrát do týdne.

U Cavallari doma je na stole vždy také zelenina, jako je třeba brokolice, květák, chřest, máslová dýně, zelené fazolky a špenát, aby byla jídla vyvážená.

Zdroj: womenshealthmag.com, insider.com
Autor: Karolína Nezbedová

Přidat na Seznam.cz