Julián Záhorovský se od SuperStar pořádně změnil. Přibyla mu kila a zmizela snoubenka

Zahorovsky_Julian
Zdroj: Nextfoto

Julián Záhorovský byl účastníkem historicky první SuperStar. Pro mnohé to byl sympatický hezounek, který se svezl na té nejsilnější vlně slávy této soutěže. Kdeže ale loňské sněhy jsou. Julián přibral, a hudbě už se věnuje spíše jen sporadicky. Přesto ale dál zůstává jeho velkou vášní.  

Je to neuvěřitelné, že od první řady Česko hledá SuperStar uběhlo už 18 let. Je jasné, že všichni její účastníci se za ta léta pořádně změnili.  

Za ta léta se pořádně změnil 

Zřejmě ale nejvíc jsou léta vidět na Juliánu Záhorovském. Ten se společně se svým dalším kolegou ze soutěže – Sámerem Issou objevil v sobotu na křestu knihy Milénium!, která mapuje stěžejní události prvních deseti let nového tisíciletí. 

Zatímco na Issovi nabyté roky příliš patrné nejsou, možná je jen o trochu hubenější než v době své největší slávy, u Juliana Záhorovského je to přesně naopak. 

Je opět singl 

Na někdejším idolu mnoha dívčích srdcí je osmnáct let patrných především na jeho váze.  Přeci jen v 37 letech je už vcelku běžné, že muži tak trochu „taťkovatí“.  

Děti však zpěvák zatím nemá, a dokonce už je také nějakou dobu bez partnerky. A to byl přitom před dvěma lety šťastně zasnoubený. Vše se ale nakonec změnilo.  

„S Bárou jsme byli zasnoubení, ale to už je dávno pasé, už od března spolu nejsme. Některé vztahy se prostě velmi nevyvedou,“ svěřil se tehdy Extra

Po 17 letech vydává desku 

Hned po konci soutěže vydal Julián sólové album, poté hrál v kapele Sabrage a také pracoval v hudebním vydavatelství. „Mám tam na starosti sociální média. Jde o firmu, u které jsem vydal svou první desku. Obloukem jsem se tak vrátil zpátky,“ vysvětlil

Hudby se ale nikdy úplně nevzdal. Důkazem budiž jeho nová deska, kterou vydal na začátku dubna a která je složená jen z jeho autorských písní. Posluchači se tam mohou těšit například na duet s Luckou Vondráčkovou či se slovenskou zpěvačkou Mirkou Miškechovou. 

Zdroj: Extra, Super.cz, Novinky

Autor: Markéta Mladá 

Přidat na Seznam.cz