Sámer Issa je single a výrazně zhubl. Přestal cvičit a ztratil svaly

Zdroj: Nextfoto

Sámer Issa zhubl k nepoznání. Zpěvák, který se před lety proslavil díky soutěži Česko hledá SuperStar, se vždycky snažil udržovat ve formě častými návštěvami fitka. Ani na sociálních sítích se nezapomínal chlubit vypracovanou postavou. Teď se ale na veřejnosti ukazuje pohublý muž, který toho namakaného Sámera připomíná leda z vlaku. Není proto divu, že i fanoušci začali mít strach o jeho zdraví.

Všelijaké spekulace a tragické scénáře zpěvák vyvrátil v rozhovoru pro Expres, a přestože má propadlé tváře a velmi pohublý obličej, vypadá spokojeně.

Momentálně je zpěvák svobodný a věnuje se především kariéře

Vyjádřil se ke svému milostnému životu, který je momentálně prázdný, jemu to prý ale nevadí. Od rozchodu se svojí bývalou přítelkyní Julií Šulcovou se hodně vrhl do práce a vydal několik nových singlů, teď chystá dokonce vánoční píseň.

Novou partnerku vyloženě nehledá, ale je otevřen novým příležitostem, a když láska zaklepe na dveře, bránit se rozhodně nebude.

„Teď mám takový pocit, že ty Vánoce budou trochu smutnější, ale možná mě ta práce zabaví,“ přiznává Issa, že prací zahání prázdnotu v soukromém životě. Kromě hudby dělá i do módy, takže se opravdu nenudí.

Co má na svědomí jeho postavu?

Sámer se v tomtéž rozhovoru vyjádřil, že hlavní důvod jeho momentálního váhového úbytku je méně cvičení, a tím pádem ztráta svalové hmoty.

„V poslední době jsem míň cvičil, byl jsem pořád ve studiu. Teď jsem začal znova a začal jsem dělat i thai box, ale teď to nejde vidět, protože teprve začínám. Ale já to spíš beru tak, že je to dobré pro moji fyzičku. Je tam dynamika, akce,“ rozpovídal se.

Je známé, že zpěvák se snaží dodržovat zdravý životní styl nejenom pravidelným cvičením, ale samozřejmě také zdravou výživou. Ke svému jídelníčku se letos vyjádřil pro Aplausin, kdy se rozpovídal o plněných bagelech.

„Plním ho po arabsku. Není v tom maso, ale třeba mletá cizrna, rajčata, bílý jogurt, cibulka, je to výborné. Jednou za čas to ale přeženu. Když je v televizi nějaká hezká pohádka, připravím si k tomu dobré jídlo a pak si dám. Na Vánoce to zbožňuji. Výčitky svědomí nemám, ale je mi jen těžko,“ vyjádřil se k typickému vánočnímu přejídání.

Zdroj: Expres, Aplausin

Autor: Denisa Weisová

Přidat na Seznam.cz